Hokej 2018: Nezmeškejte žádný zápas. Přidejte si zápasy do svého kalendáře

Hokej 2018

MS v hokeji 2018 se rychle blíží – již v sobotu čeká naší reprezentaci první zápas. Chcete zajistit, abyste na žádný zápas Česka nezapomněli a měli jejich program stále u sebe? Využijte náš návod a přidejte si kalendář hokej 2018 do svého Androidu.

Jak přidat zápasy do Google kalendáře?

  1. Přejděte do svého Kalendáře Google a přihlaste se (účtem, který máte v Androidu).
  2. Klepněte na ikonu + vedle nadpisu Přidat kalendář kolegy a vyberte možnost Pomocí adresy URL.
  3. Vložte sem odkaz: https://calendar.google.com/calendar/ical/honzadolejs.cz_qi5mj2nbmqqinm7mm4silbv9hg%40group.calendar.google.com/public/basic.ics
  4. Klikněte na Přidat kalendář.

Kalendář Hokej 2018 by měl být nyní dostupný nejen ve webovém rozhraní, ale i v kalendáři v mobilním telefonu. Pro jistotu otevřete aplikaci Google Kalendář v telefonu, klikněte v pravém horním rohu na ikonu tří teček a dejte Aktualizovat. Pokud se kalendář neobjeví, přejděte do nastavení kalendáře, najděte svůj účet a kalendář Hokej 2018. Klikněte na něj a zatrhněte možnost Synchronizace.

Jak nastavit upozornění na zápasy v kalendáři Hokej 2018?

Po přidání kalendáře v prvním kroku se budou události objevovat ve vašem kalendáři na PC i v telefonu. To může posloužit jako skvělý přehled, kdy se naše hokejová reprezentace pustí do boje. Může se ale také hodit nastavit rozumné připomenutí, abychom na žádný zápas nezapomněli.

  1. V sekci Jiné kalendáře přejeďte kurzorem na Hokej 2018 a klepněte natři tečky vedle tohoto nadpisu.
  2. Zvolte Nastavení.
  3. V sekci Oznámení o událostech klikněte na Přidat oznámení a nastavte si upozornění dle svého (standardně 10 minut před každou událostí formou vyskakovacího okna).
Ms v hokeji 2018-upozorneni

Budete sledovat hokej 2018? Využijete tento kalendář?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)