Vychází Hodiny Google 7.4. Zejména budík se bude líp ovládat

aplikace Google Hodiny 7.4 aktualizace budík tlačítka

Google posílá do světa novou verzi mobilní aplikace Hodiny. Vydání s označením 7.4 sice přináší jen několik designových změn, nicméně i ty mohou evidentně dost změnit pocit z používání tohoto základního nástroje. Například od funkce Budík (Timer) si můžeme slibovat příjemnější a logičtější ovládání. Designéři aplikace se totiž rozhodli nahradit dosavadní ovládání pomocí tažení prstem běžnými tlačítky. To potěší nejednoho ranního mrzouta, který při probouzení marně “swipuje” po displeji.

Clock
Clock

Zatímco doposud nabízel budík v aplikaci Hodiny potažení vlevo pro odložení a vpravo pro úplné zastavení, nově budou tyto úkony umístěny na klasická tlačítka pro jedno klepnutí. Rozhodně se ředím mezi fanoušky této změny. Google si pohrál také se vzhledem Časovače. Několik prvků má nové místo či mírně poupravený tvar, ale hlavní změna jde vidět opět u tlačítek. Jsou větší a vycentrovaná. Opět drobný, ale praktický krok.

Třetí novinka se znovu týká Budíku a jde o novou volbu pro ovládání tlačítkem hlasitosti. Aplikace Hodiny od verze 7.4 umožňuje na něj vůbec nereagovat. Aktualizaci snad můžete očekávat do několika hodin či dní. Pokud jste netrpěliví, můžete sáhnout po nové verzi například na APKMirror. Je ovšem možné, že některé ze změn nesouvisejí přímo s touto aktualizací a budou se objevovat po zásahu ze strany serveru.

Co dalšího byste upravili v Google aplikaci Hodiny?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)