Které hodinky dostanou Wear OS 3? Máme seznam

wear os 3 aktualizace

Společnost Samsung na své velké akci, která je naplánována na 11. srpna představí hned několik telefonů a také chytré hodinky Galaxy Watch4, které dostanou systém One UI Watch, který vychází z Wear OS 3. To jsou tedy zatím oficiálně jedny z mála hodinek, které nový systém dostanou. Nyní však Google odhalil více informací o chystaném Wear OS 3 a tak víme, které hodinky jej dostanou.

Které hodinky dostanou Wear OS 3?

Je také konečně jasné, že se bude systém skutečně označovat jako Wear OS 3, což nebylo doposud úplně jasné. Je třeba upozornit, že seznam není kompletní. V podstatě jde pouze o ty výrobce, kteří aktualizaci přislíbili.

Samsung’s new watch OS combines Tizen, Google, One UI (FULL REVEAL)

Samsung's new watch OS combines Tizen, Google, One UI (FULL REVEAL)

  • TicWatch Pro 3 GPS
  • TicWatch Pro 3 Cellular/LTE
  • TicWatch E3

Qualcomm před nějakým časem potvrdil, že platforma Wear OS 3 bude kompatibilní také s čipsety Snapdragon Wear 3100. Lze tak očekávat, že se bude seznam rozrůstat o další chytré hodinky. Svou aktualizaci přislíbil také Fossil, který rovněž chystá hodinky se systémem od Googlu. Asi největším zklamáním je datum, jelikož se aktualizace začnou šířit až od druhé poloviny roku 2022.

Jak se těšíte na nový systém?

Zdroj: Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)