Chytré hodinky s Android Wear se začaly aktualizovat na Android 8 Oreo

hodinky s android wear android 8 oreo

Hodinky s Android Wear 2.6 začínají od dnešního dne dostávat aktualizaci na poslední verzi systému Android Oreo. Android Wear 2.0 začal na Androidu 7 Nougat, nicméně minulý měsíc jsme mohli vidět první informace o tom, že se chystá aktualizace na Android 8 Oreo. Ta nyní vychází, a to s několika novinkami.

Hodinky s Android Wear už budou kompletně v češtině

Před několika měsíci jsme informovali o tom, že chytré hodinky s Android Wear poprvé ukazují Google Asistenta v češtině a stejně tak i několik položek. Český jazyk ale nebyl kompletní, na několika místech byly hodinky stále v angličtině. Nyní už víme, proč tomu tak bylo. Jednalo se pouze o krátký test před plným nasazením češtiny do Android Wear hodinek. Po aktualizaci na poslední verzi systému Android se oficiálně zpřístupní čeština. Zatím ale nemáme informace, jestli se díky tomuto kroku začne v Česku oficiálně prodávat více druhů chytrých hodinek.

hodiny s android wear oreo

Aktualizaci mají na starost výrobci hodinek, takže u některých modelů může aktualizace přijít hodně později. My jsme na redakční hodinky aktualizaci zatím nedostali, nicméně v zahraničí hlásí aktualizaci hlavně majitelé LG chytrých hodinek.

android 8 oreo android wear

Kromě podpory nových jazyků, se přichystalo také nastavení pro sílu vibrací a možnost vypnout dotyky na displeji. Při aktivaci této funkce se hodinky rozsvítí pouze když zmáčknete tlačítko. Dále by se měla zlepšit také výdrž baterie. Hodinky se aktualizují na Android 8.0 a ne verzi 8.1, která nedávno oficiálně vyšla.

Obdrželi jste již na vaše chytré hodinky aktualizaci na Android 8 Oreo?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)