První hodinky od Oppo budou mít skvělý displej. Podívejte se na oficiální fotografie

oppo smartwatch

Oppo představí své první chytré hodinky již 6. března a dnes společnost zveřejnila několik nových plakátů, kde se ukazuje jejich displej. Hodinky budou disponovat 1,91″ displejem (o kterém mimo jiné víme, že bude mít zaoblené strany) a jemnost zde bude dosahovat vysokých 326 ppi. Co dále o hodinkách a obrazovce víme?

Budou mít Oppo hodinky nejlepší displej na trhu?

Displej má dále disponovat 100% DCI-P3 barevným gamutem, což je poměrně nezvyklé. Již z těchto specifikací víme, že bude displej jedním z nejlepších na trhu. Původně se hojně spekulovalo o tom, že se společnost nechala poměrně silně inspirovat jablečnými Apple Watch, ale zas tak horké to nakonec nebude. Nemají totiž korunku, ale dvě klasická tlačítka na boku.

Hodinky mají taktéž podporovat eSIM, tudíž z nich budeme moci volat a psát SMS zprávy. Co se týče systému, zde bude hrát prim Android Wear, přičemž nemá chybět ani EKG senzor (elektrokardiogram).

Jak se vám zatím hodinky líbí?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)