Menu

Chytré hodinky LG G Watch budou mít SIM kartu

Operační systém pro chytré mobilní příslušenství Android Wear byl představen již nějaký ten pátek nazpět. V tuto chvíli jsou očekávány dva produkty, které by tento operační systém měly mít. Jedná se o chytré hodinky Moto 360 a LG G Watch. Nyní se na veřejnost dostala informace, která poodhaluje další tajemství chytrých hodinek LG G Watch.

G Watch

Podle posledního reklamního obrázku by měly chytré hodinky od LG disponovat podporou SIM karty. Z hodinek by podle některých informací mělo být možné uskutečnit telefonní hovor, poslat SMS zprávu či si prohlížet internetové stránky. Vše zcela nezávisle na mobilním telefonu. Pokud se již nyní těšíte na to, že hodinky budete používat s vaší starou SIM kartou, tak vás asi zklameme. SIM karta uvnitř nepůjde vyměnit a bude do zařízení umístěna již při výrobě. Otázkou je, na kterých trzích bude tento model dostupný.

Chytré hodinky LG G Watch by měly být představeny v průběhu měsíce červen. Podle různých spekulací by měla být známa i jejich cena, která je v tuto chvíli odhadována na 199 euro, což je v přepočtu přibližně 5 500 Kč. Pro více informací si ale budeme muset ještě nějaký ten čas počkat.

Uvítali byste možnost zabudované SIM karty uvnitř LG G Watch?

Zdroj: Android Authority.

Zaregistrujte se na Android RoadShow do Ostravy! Nyní máte poslední šanci!

registraceHome

 

Komentáře

Martin Novotný

z aplikace
30.5.2014 14:05

:-D uz vydim vola co na tom bude surfovat, se proberte ….. jinak uz me prestwli zajimat.Myslel jsem ze to bude jiny kafe….

ZiChi

ZiChi

30.5.2014 14:21

To nedává smysl vůbec… předpokládám, že 100% lidí, co si tyhle hodinky pořídí už má mobilní telefon se simkartou. To si jako pořídí ještě druhou simku s těmito hodinkami a bude si uplně zbytečně platit dva paušaly, když dnes stačí hodinky spárovat a být online přes BT 4.0?

Krystof Tucek

z aplikace
30.5.2014 14:25

Martin Novotný Vydim vola…..

No to já taky

uni

uni

30.5.2014 14:28

Hrozilo, že by ty hodinky třeba vydržely i týden!, tak bylo třeba sestřelit výdrž….

Venca

Venca

30.5.2014 14:46

Zabudovaná simka? To je na prd, nicméně toto se používá v USA a Kanadě u mobilů, takže zřejmě toto půjde na americký trh. U nás by to nedávalo symsl. No, s těmi všemi hodinkami mi to připomíná jako boom u mobilů i tabletů. Ze začátku výrobci tápou, protože neví co jak kde a kdy pořádně vyrobit (to už asi máme za sebou). Pak budou pomalu zaplňovat trh všemi možnými kombinacemi, hardwaru (s/bez gps, s/bez senzoru tepu, s/bez simky, baterka, atd…) a softwaru (synchronizace, speciální rozhraní, aplikace), nicméně v žádných hodinkách nebude úplně všechno. Když budou hodinky s dobrou výbavou, tak budou hnusné, když budou hodinky pěkné, tak tam bude plno zbytečných funkcí a těch užitečných pramálo. No a za dva tři roky se ten trh ustálí a budeme tam kde teď s mobily. HW bude dostačující, softwarově, až na pár blbostí, se to nebude lišit, a vyberete si jen podle toho jak se vám to bude líbit. neříkám že by se mi teď nějaké také hodinky nešikly, na nějaké ty upozornění a zmeškané hovory, gps, sport atd… Ale teď “ty pokusy” ještě podle mě nemá smysl kupovat.

Miquel

z aplikace
30.5.2014 15:48

To je patlanina teda. Fakt at uz jsou Moto 360. Pevne v ne verim.

Martin Novotný

z aplikace
30.5.2014 16:16

Krystof Tucek:neprojevuj se hnupe….. Dekuji

radon

radon

30.5.2014 21:09

Pro vyznavace pilotek to fakt neni, ale pro lidi kteri mobily porad nekde zapominaji a staci jim takova ta klasika (cteni SMS, pocasi) by tohle mohla byt konecna. Jen by to chtelo integrovat do reminku baterii a reproduktor – pro delsi vydrz a tiche telefonovani prilozenim reminku k uchu. Chce to jeste 2-3 generace :-)

Ivo Rundt

z aplikace
31.5.2014 4:55

Ještě vodotrysk a bude to kompletní.

RSS (komentáře k článku)