Garmin představil dva nové modely druhé generace hodinek Venu

hodinky Garmin Venu 2 2S

Společnost Garmin oficiálně uvádí na trh nové chytré hodinky Venu 2 a Venu 2S. Modely, které představují druhou generaci této řady, jsou již k objednání na webu výrobce. Obě varianty mají téměř totožné vybavení. Po stránce systému nebo například sportovních režimů a měření jsou úplně stejné. Rozdíly se najdou jen u celkové velikosti. S tím souvisí průměr i rozlišení displeje a také trochu rozdílná kapacita baterie.

Venu 2 Series Smartwatches — Dear Body, It’s Time to Go

Venu 2 Series Smartwatches — Dear Body, It’s Time to Go

Větší Venu 2 mají průměr 45 milimetrů, displej s průměrem 1,3 palce a rozlišením 415 x 415 pixelů a baterii, která zvládne až 22 hodin provozu se zapnutou GPS. Bez ní je to až 11 dní. Menší model Venu2S má průměr 40 milimetrů, 1,1″ displej s rozlišením 360 x 360 px a baterii s až desetidenní výdrží. V případě zapnuté GPS zvládne až 19 hodin provozu. Mezi společné funkce patří široká škála špičkových fitness i zdravotních funkcí. Patří mezi ně například i analýza sportování s ohledem na věk, specializace na intenzivní zátěžový trénink (TIIT) včetně trenérských animací nebo pokročilé zaznamenávání spánku.

hodinky Garmin Venu 2 2S barvy

Nové chytré hodinky Garmin Venu 2 a 2S vyjdou totožně na 400 dolarů, tedy asi 8 600 Kč. Objednávat už klidně můžete z webu Garminu, kde se můžete mrknout i na všechny podrobné specifikace.

Jaké značce chytrých hodinek nejvíc fandíte?

Zdroj: Garmin

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)