Herní telefon Nubia Red Magic 3 představen. Chladí jej větrák, podporuje 8K videa a zpomalení v 1960 FPS

nubia red magic 3 predstaveni

ZTE představilo nový herní telefon Nubia Red Magic 3. Není to ale žádný obyčejný telefon, v sobě má několik netradičních prvků a funkcí. Jako první smartphone na světě například podporuje nahrávání videa v 8K rozlišení anebo super zpomalení v 1960 FPS. Uvnitř se zároveň nachází skutečný větrák, který pomáhá s chlazením.

Herní telefon Nubia Red Magic 3 je plný špičkových technologií

Už z designu telefonu je vidět, že se zaměřuje na hry a hraní. Všimnout si můžete RGB osvětlovacího proužku na zadní straně. Dále je to třeba tím, že obsahuje aktivní chlazení s pohyblivým ventilátorem uvnitř. Pokud se roztočí, tak jde hodně zřetelně slyšet. Nubia tvrdí, že má velmi nízkou spotřebu. Při nepřetržitém chlazení po dobu jedné hodiny si údajně “vezme” jen 1 procento baterie. V nastavení telefonu si můžete nastavit rychlost otáček, maximum je 14 tisíc za minut. Telefon má i klasické pasivní chlazení. Podle slov výrobce dokážou oba druhy chlazení snížit teplotu telefonu až o 16 stupňů.

nubia red magic 3

Telefon je vybaven displejem s rozlišením 6,65 palců a FullHD+ rozlišením. Jedná se o AMOLED panel s obnovovací frekvencí 90 Hz. Na přední části se nachází stereo reproduktory. V rámu telefonu jsou dvě tlačítka, která jsou citlivá na dotyk a společně se čtečkou otisků prstů na zádech, můžou být používány ve hrách jako náhrada tlačítek na displeji. Telefonu nechybí ani speciální hardwarový přepínač, se kterým spustíte herní režim Red Magic Game Space 2.0.

Nubia Red Magic 3 Gaming Smartphone Promotional Video

Nubia Red Magic 3 Gaming Smartphone Promotional Video

V něm mimo jiné uvidíte možnost zapnutí ventilátoru, teplotu zařízení, možnost nahrávání obrazovky apod. Chystá se i příslušenství v podobě dokovací stanice či doplňkového gamepadu. Pokud se zaměříme na výkon, tak uvnitř je Qualcomm Snapdragon 855, který doplní 6/8/12 GB RAM a 64/128/256 GB úložiště. Baterie telefonu má kapacitu 5 000 mAH a nechybí ani podpora 30W rychlého nabíjení či 27W rychlého nabíjení přes USB-PD.

Na zadní straně je jeden hlavní fotoaparát s 48 MPx a světelností F/1,7. V čem však telefon vyniká, je nahrávání videa. S tímto telefonem můžete nahrávat videa v 8K rozlišení a zpomalená videa v 1920 FPS. Selfie kamera na přední straně má 16 MPx. Rovnou z krabice běží telefon na Androidu 9 Pie a nadstavbě od společnosti Nubia. Cena za základní verzi s 6GB RAM a 64GB pamětí je 2 899 CNY, v přepočtu s DPH tedy cca 12 100 Kč. Za nejvyšší model s 12GB RAM a 256GB pamětí zaplatíte 4 299 CNY, což je v přepočtu s DPH cca 18 200 Kč. Prodej v Evropě se plánuje během května 2019.

Jak se vám líbí herní telefon ZTE Nubia Red Magic 3?

Zdroje: gsmarena.com, xda-developers.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)