TOPlist

HearthStone – jak jej nainstalovat do telefonu (bez Rootu)

hearthstone android

V obchodě Google Play se před nedávnem objevila karetní hra Hearthstone, jejíž křivka oblíbenosti stoupá vzhůru raketovým tempem. Hearthstone pro Android si z Google Play můžete zahrát pouze na tabletech. Na internetu se ovšem objevila upravená verze této hry, kterou lze hrát i na mobilních telefonech. Instalace je přitom velmi jednoduchá. V tomto krátkém článku si ukážeme, jak zprovoznit Hearthstone na na vašem telefonu během několika minut.

hearthstone android

Hru Hearthstone jsme vám představili v jednom z nedávno vydaných dílů našeho herního seriálu Pařba na víkend. Jedná se o jednu z nejlépe hodnocených karetních her vůbec. Svůj podíl na tom má zdařilý systém mikrotransakcí, který výjimečně není zaměřen na to, aby z vás vytahal co nejvíce peněz.

Návod k instalaci Hearthstone do vašeho telefonu

Když se hra objevila v obchodě Google Play, začal se internetem šířit návod, díky kterému jste si mohli Hearthstone do telefonu nainstalovat pouze v případě, že jste měli rootnuté zařízení. Následně se ovšem objevil další návod, který funguje i bez rootu. Tuto zprávu určitě ocení všichni uživatelé, pro něž byla podmínka rootu nepřekonatelná překážka. Nový návod zahrnuje upravené herní soubory. Ty v podstatě stačí zkopírovat do telefonu a můžete začít spokojeně hrát. V následujících řádcích si postup malinko rozepíšeme.

  1. Nejprve je zapotřebí stáhnout upravené herní soubory, což můžete udělat zde. Stačí kliknout pravým na soubor a uložit jej do vašeho PC. Stáhnout musíte oba soubory, tedy složku com.blizzard.wtcg.hearthstone a APK soubor com.blizzard.wtcg.hearthstone.apk.
  2. Ty následně zkopírujte do vašeho telefonu. Složku com.blizzard.wtcg.hearthstone (odzipovanou) vložte do složky Android/Obb v interní paměti vašeho telefonu. Pokud zde složku obb nemáte, musíte ji vytvořit. APK soubor – com.blizzard.wtcg.hearthstone.apk můžete vložit kdekoliv se vám zachce.
  3. Spusťte v telefonu jakýkoliv souborový manažer a najděte cestu k APK souboru hry Hearthstone. Ten následně nainstalujte. Pokud vás telefon vyzve k tomu, abyste povolili instalaci souborů z neznámých zdrojů, učiňte tak.
  4. Pak už jen stačí spustit zástupce hry HearthStone a spokojeně pařit.

Mějte na paměti, že instalace aplikací z neoficiálních zdrojů (mimo Google Play) může být nebezpečná a je vždy potřeba dbát zvýšené opatrnosti.

Oficiálně z Google Play můžete nainstalovat zde:

Pokud se vám i s tímto návodem nepodaří hru spustit, zkuste ji nainstalovat znova (s tím, že hru odinstalujete a odstraníte její zbylé soubory). V redakci jsme se řídili návodem a hru se nám podařilo spustit téměř bez problémů. Prvotní spuštění hry bylo provázeno černou obrazovkou, hru jsme minimalizovali (tlačítkem Domů), pak se do ní navrátili a poté vše fungovalo na jedničku. Při každém dalším spuštění už vše běželo jako po másle.

Nutno dodat, že instalaci souborů z neznámých zdrojů provádíte na vlastní nebezpečí a server SvetAndroida.cz ani autor nenesou žádnou zodpovědnost za případné komplikace související s instalací uvedených souborů.

Podařilo se vám hru nainstalovat?

Zdroj: Reddit.com

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (204)