Z Google TV záhadně zmizela služba HBO Max. Google zatím mlčí

Google TV HBO Max zmizelo

Systém Google TV nabírá na popularitě a postupně tak nahrazuje starší Android TV. Oproti němu nabízí hned několik novinek, přičemž tou hlavní je doporučování obsahu z předplacených streamovacích služeb přímo na domovské obrazovce. Na jedno kliknutí si můžete pustit film či seriál, který vám algoritmus automaticky vybere. Nyní z něj však vypadla služba HBO Max. V Obchodu Play ji stále najdete, ale nebude se vám zobrazovat obsah na domovské stránce.

Pořady ze služby HBO Max zmizely také z výsledků vyhledávání. Nejde přitom jen o systém Google TV na televizorech, ale také o mobilní aplikaci Google TV. Na tuto skutečnost si v posledních dnech stěžuje čím dál větší množství uživatelů a Google se k problematice zatím nijak nevyjádřil.

HBO Max: Filmy a TV Seriály
HBO Max: Filmy a TV Seriály

V nastavení si přitom můžete všimnout možnosti propojení HBO Max s Google TV, takže jde s největší pravděpodobností o chybu, ne o úmyslné vyřazení. Není to poprvé, co z tohoto systému zmizela streamovací platforma. Když se Google TV šířila na první televizory, zmizel z ní obsah Netflixu, což se ale poměrně brzy napravilo.

Jak jste zatím spokojení se systémem Google TV?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)