TOPlist

HBO Max končí, v Česku se spustí jeho nástupce. Bude dražší, ale slibuje super novinky

Max Česko
  • Provoz streamovací platformy HBO Max v Česku brzy skončí
  • Nahradí ji modernější Max, nabídne dvě různá předplatná
  • Už víme, kolik budou stát. Počítejte se zdražením

Oblíbená streamovací platforma HBO Max brzy skončí, už za necelý měsíc ji nahradí služba Max, která slibuje daleko lepší podívanou a nové funkce. Tuzemští diváci se však spolu s tím dočkají také nárůstu ceny. K dispozici budou dvě předplatná a již bylo odhaleno, kolik budou stát a co nabídnou.

Max dá spotřebitelům na výběr ze dvou základních plánů, k nimž si bude možné přidat ještě sportovní balíček. Levnější předplatné Standard umožní sledovat obsah v kvalitě FullHD a dovolí vám stáhnout si až 30 položek. Současně se na filmy a seriály budete moct dívat na dvou zařízeních zároveň.

Aquaman Max

Tarif Premium všechny zmíněné vlastnosti povznese na ještě vyšší úroveň a umožní tak sledování obsahu v rozlišení 4K a se zvukem Dolby Atmos na čtyřech zařízeních současně. Pro offline přehrávání si s ním půjde stáhnout až 100 položek (prý s výjimkami, ty však nebyly blíže specifikovány).

S cenami to vypadá následovně:

  • Standard: 219 Kč/měsíc nebo 2190 Kč/rok
  • Premium 299 Kč/měsíc nebo 2990 Kč/rok

Přídavný sportovní balíček bude stát 70 Kč měsíčně a jeho součástí budou kanály Eurosport 1 a Eurosport 2. Živě se tak budete moct dívat kupříkladu na cyklistiku nebo tenis. Všem předplatitelům, nehledě na to, zda si připlatí za sporty, nebo nikoliv, bude umožněno sledovat celé Olympijské hry v Paříži 2024.

Max sporty

HBO Max se schopností přehrávat v rozlišení FullHD (pouze některé filmy jsou k dispozici ve 4K) vás přitom momentálně vyjde na 199 Kč měsíčně nebo 1 590 Kč na rok dopředu.  Na oficiálním webu Max pro Česko se píše, že všichni předplatitelé současného HBO Max budou mít k nové službě přístup automaticky.

Ve srovnání s HBO Max by měla modernější platforma nabídnout třeba vylepšené vyhledávání. Pochopitelně se ale dočkáme i rozšíření obsahové knihovny, jejíž součástí mají nově být žánry true crime, vaření či bydlení. K dispozici budou také další tituly pro děti.

Chystáte se předplatit si Max?

Zdroj: Max

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)