Hangouts: Díky aktualizaci si nově zavoláte i bez Google účtu

hangouts

Všechny nás to unavuje – Viber, Hangouty, Skype, WhatsApp… Každý z kamarádů nebo příbuzných je zvyklý na jinou platformu, která pokaždé vyžaduje registraci pro samotné telefonování. Vytváření různých účtů pro jednoduché internetové volání se stává s čím dál více možnostmi stále otravnější. Google Hangouts nově umožní telefonovat i uživatelům bez Google účtu.

Hangouts bude možné používat i bez Google účtu

V několika následujících dnech se dočkáme zajímavé aktualizace integrované služby Google Hangouts, která umožní i lidem bez Googlu účtu využívat spojení skrze tuto platformu.

Ačkoli absolutní většina uživatelů, jež někdy Android telefon vlastnila účtem Google disponuje, přesto se najdou lidé z jiných platforem, kteří se založení účtu vyhýbají a zmiňované Hangouts nepoužívají.

google hangouts

Moc nad konverzací bude mít zakladatel

To už nebude problémem – stačí zahájit videohovor, nechat si vygenerovat přístupový kód a člověk, který odkaz obdrží, se bude moci bez problémů připojit i bez registrace – z počítače, telefonu i tabletu. Moc nad celým hovorem a připojujícími se lidmi bude mít tvůrce konverzace.

Google původně aktualizaci mířil na uživatele Google for Work, kde ji také testuje – hodit se však bude všem běžným uživatelům.

Zdroje: Google Support, AndroidPolice

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

viber_ikona

Viber: posílejte zprávy a volejte zdarma

Aplikace Karel Kilián Karel Kilián
11 min. uložit na později
james-bond-logo_00000

IP Webcam – androidí špeh

Aplikace Jan Dolejš Jan Dolejš
8 min. uložit na později

Komentáře (14)