Menu

Hangouts: Díky aktualizaci si nově zavoláte i bez Google účtu

Všechny nás to unavuje – Viber, Hangouty, Skype, WhatsApp… Každý z kamarádů nebo příbuzných je zvyklý na jinou platformu, která pokaždé vyžaduje registraci pro samotné telefonování. Vytváření různých účtů pro jednoduché internetové volání se stává s čím dál více možnostmi stále otravnější. Google Hangouts nově umožní telefonovat i uživatelům bez Google účtu.

Hangouts bude možné používat i bez Google účtu

V několika následujících dnech se dočkáme zajímavé aktualizace integrované služby Google Hangouts, která umožní i lidem bez Googlu účtu využívat spojení skrze tuto platformu.

Ačkoli absolutní většina uživatelů, jež někdy Android telefon vlastnila účtem Google disponuje, přesto se najdou lidé z jiných platforem, kteří se založení účtu vyhýbají a zmiňované Hangouts nepoužívají.

google hangouts

Moc nad konverzací bude mít zakladatel

To už nebude problémem – stačí zahájit videohovor, nechat si vygenerovat přístupový kód a člověk, který odkaz obdrží, se bude moci bez problémů připojit i bez registrace – z počítače, telefonu i tabletu. Moc nad celým hovorem a připojujícími se lidmi bude mít tvůrce konverzace.

Google původně aktualizaci mířil na uživatele Google for Work, kde ji také testuje – hodit se však bude všem běžným uživatelům.

Zdroje: Google Support, AndroidPolice

 

Komentáře

Faktuzorigamax

21.11.2015 15:23

Skvělý přístup bez nutnosti vlastnit Google účet. Škoda že je aplikace spyware 2. stupně.

Jj

Jj

21.11.2015 17:09

Všechny aplikace od Googlu jsou spyware.. I bez přihlášení jsou stejně data odeslána do Google..nebo výrobci telefonu..

MoB

MoB

21.11.2015 17:29

Já to beru tak, že Google má mou poštu / dokumenty / kontakty / všechno, takže oprávnění jeho aplikací mě vůbec nezajímá, Google tak jako tak má všechno. Asi to bude jinak vidět člověk bez Google účtu, ale to asi není moc častá situace (kromě Číny, kde je samozřejmě všechno jinak, ale tam se zase nepoužívají Google aplikace).

brkoslav

brkoslav

21.11.2015 18:09

faktuž…. achjo ty jsi už taky spyware. Hangouts používá víc než miliony lidí a normálně žijí aniž by jim to jakkoliv ublížilo. Nejsi jako ty Číňané co nosí ústní roušku.Když chceš dýchat kyslík, tak musíš vdechnout i trochu škodlivin, ale neznamená to, že tě to zabije. Občas mluvíš rozumně, ale s tím spywarem si vážně dost nemocný :-(

VSA

VSA

21.11.2015 18:40

To: Faktuzorigamax – tve příspěvky nelze přehlédnout :) Možná by se ti vyplatilo, sepsat návod, jak používat mobil a které aplikace doporučuješ a proč. Určitě by to dalo na obsáhlejší článek a ty by ses už jen v diskusích na něj mohl odkazovat :)

Faktuzorigamax

21.11.2015 19:12

VSA: Nejsem moderátor abych zde mohl přidávat články ;)

Dedii

z aplikace
21.11.2015 19:42

google používa miliarda ľudí, niesom záujmová osoba, nemám čo skrývať

Faktuzorigamax

21.11.2015 19:52

Dedii: Jo to tvrdí každý. Pak se dostane do styku s určitou institucí a ta mu s radostí na jeho žádost řekne NE :-) Je to stejně naivní jako myslet si, že vaše překročená rychlost v obci o 20km/h před 10 lety už nikoho nezajímá. Stejně jako to, zda si občas zapálíte nebo zakouříte.

brkoslav

brkoslav

21.11.2015 22:25

faktuž: ale to je přeci dobře, že třeba nějaká ta nespecifik. instituce o tobě ví co nejvíc a nic jí netajíš. Lži a lži to je zhouba lidstva. Co je na tom znát informace a nenechat si od někoho nalhávat, pak se jen taková individua lidem smějí do tváře, protože lžou a nikdo jim to nedokáže. Já teda také nemám co skrývat a jsem rád, že lidí stejně uvažujících je víc. skrývat má jen ten kdo má černé svědomí.

Faktuzorigamax

21.11.2015 22:49

brkoslav: Jenže nic neskrývat a rozdávat o sobě všechny informace dobrovolně a zcela lhostejně je rozdíl.

Radimkozak

Worepix 0

z aplikace
21.11.2015 22:51

“Každý z kamarádů nebo příbuzných je zvyklý na jinou platformu”: Jako moc nevím, jal tahle věta zapadá do kontextu a hlavně, většinou stejně všichni používají fb

lukhash

lukhash

22.11.2015 11:29

Dobrá aplikace, používám ji na veškerou komunikaci a nemohu si ji vynachválit. Těm co vadí, že Google vidí jejich konverzace bych doporučil prodat smartphone, zavřít se někde do sklepa a ani nedutat. Zdrcující bude pro podobné pošuky na sklonku života fakt, že ta jejich paranoia byla vlastně k ničemu a k takovému prozření potřebovali celý svůj vystrašený život.

Joannekovaczicz

Johanna Kovaczicz 0

22.11.2015 21:37

Worepix napsal: 21.11.2015 22:51

"Každý z kamarádů nebo příbuzných je zvyklý na jinou platformu": Jako moc nevím, jal tahle věta zapadá do kontextu a hlavně, většinou stejně všichni používají fb

Zdravím,

jde zejména o to, že komunikace skrz whatsapp funguje opět jen na whatsapp, z viberu na viber a podobně – proto každý z lidí může být zvyklý na jiný způsob komunikace, na který se ten další člověk musí zaregistrovat. A to právě u Hangouts padá. :)

Hezký den.

AleshM

AleshM

22.11.2015 23:19

To u Hangouts padá, ale to nemění nic na tom, že ani s, ani bez G. účtu si z Hangouts nezavolám ani na fb, ani na Skype, Whatsapp, Viber, prostě nikam. Pošlu někomu odkaz, ať se se mnou spojí na Hangouts a napíše mi: “Přijď na fb nebo Whatsapp. Nic jinýho nepoužívám.” A nebo nedávno. Bavil jsem se se 2 lidma, co oba mají Android a řešili jak se spojit přes Whatsapp. Říkám jim, ať použijou Hangouts, to mají rovnou v telefonu každý a nemusí nic instalovat. A uslyšel jsem od obou současně: “Hangouty? Co to je??” Takže tak, no.

RSS (komentáře k článku)