Dron GoPro Karma jde zpátky do prodeje

GoPro Karma

Na dron GoPro Karma už se pomalu zapomnělo. Před čtvrt rokem se musel stáhnout kompletně z trhu, protože se objevila chyba, při které hrozilo, že do vrtulí přestane jít elektrická energie a dron tvrdě spadne.

GoPro Karma čeká tvrdý boj s konkurencí

Opravené verze dronu už se dají koupit od vybraných obchodníků, ale také přímo ze stránek společnosti GoPro. Zanedlouho by pak měl tento dron přijít i do České republiky. Cena dronu je stále stejná, jako při uvedení. A to zhruba 869 eur bez kamery GoPro HERO5, to je v přepočtu bez DPH 23 500 Kč. Balení s kamerou pak stojí 1 199 eur, což dělá po přepočtu bez DPH zhruba 32 500 Kč.

gopro-karma

Žádné změny v dronu nebyly zaznamenány. Opravena byla akorát chyba, která způsobovala tvrdý pád bezpilotního letounu na zem. Společnost GoPro musela nejprve najít příčinu problému a následně se ujistit, že se neobjeví znovu, což znamenalo tisíce nalétaných hodin s drony. I proto jsme se dočkali nového uvedení do prodeje s takovým zpožděním. Nechtěli to uspěchat podobně jako třeba Samsung s telefonem Galaxy Note 7.

Myslíte, že má Karma ještě šanci proti konkurenčním dronům?

Zdroj: phandroid.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)