GoPro představilo novou akční kameru HERO6 Black. Co umí nového?

gopro hero6 black

GoPro představilo novou akční kameru HERO6 Black. Jde o nástupce oblíbených akčních kamer rovnou s několika novinkami. Pojďme se na ni podívat blíže.

GoPro HERO6 Black už také umí 4K při 60 FPS

Zrovna před několika dny jsme recenzovali akční kameru Yi 4K+, která nabízí nahrávání videa ve 4K rozlišení při 60 FPS. To konkurence od GoPro neuměla, změní se to až s novým modelem HERO6 Black. Tato nová kamera zároveň umí u slow motion videa ve FullHD rozlišení a 240 fps.

akcni kamera gopro

Kromě toho společnost hodně propaguje propojení s telefonem, kdy má stačit jen několik málo minut od nahrání videa, aby se záznam nahrál na sociální sítě, a to rovnou i se střihem a hudbou. Novinka má procesor GP1, který si vyvíjí přímo GoPro. Ten dokáže zpracovat jak 4K / 60 fps, tak i 1080p / 240 fps. Fotit se může touhle akční kamerou až v kvalitě 12 MP, přímo do RAW i s podporou HDR.

GoPro: Meet HERO6 Black + QuikStories in 4K

GoPro: Meet HERO6 Black + QuikStories in 4K

Oproti HERO5 Black má nová akční kamera dvakrát více výkonu, vylepšily se funkce pro zoom a nahrávání ve zhoršených světelných podmínkách. Hlasové ovládání prošlo také několika změnami. Bez pouzdra je HERO6 Black voděodolná do 10 metrů, nechybí ani 2” velký dotykový displej nebo GPS pro vložení telemetrických údajů do videa. Cena této kamery je 15 tisíc korun, prodej začíná ihned, u několika českých obchodů už je skladem.

Jak se vám líbí nová verze akční kamery od GoPro?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek