Komunikujete často přes Google Zprávy? Pak možná oceníte tuhle chystanou vychytávku

google zprávy youtube videa

Přestože někteří výrobci používají vlastní aplikace, Google Zprávy jsou jistě jednou z těch vůbec nejpovedenějších. Americká firma je poměrně často aktualizuje a přidává nové funkce. Pokud byste se o nich chtěli něco dozvědět, určitě mrkněte na náš článek. Spolu s představením řady Galaxy S22 byla odhalena nová vychytávka, která se s největší pravděpodobností brzy podívá i do ostatních Android mobilů.

Google Zprávy usnadní sledování YouTube videí

Týká se YouTube a jeho náhledů. Pokud nyní odešlete někomu odkaz na YouTube video, objeví se příjemci klasický odkaz s textem a náhledovým obrázkem. V případě, že na video klepne se spustí aplikace YouTube. Nová funkce by však umožňovala zůstat přímo v aplikaci Google Zprávy a přesto se na něj podívat na celé obrazovce. Samozřejmě mu nechybí ani klasické ovládací prvky. Pro lepší pochopení si rozklepněte GIF níže.

google zprávy youtube videopo klepnutí se spustí animace

Rozhodně bychom ocenili, kdyby Google podobnou funkci zavedl i u jiných platforem než pouze u YouTube. Otázkou je, zda se mu bude chtít vylepšovat něco, z čeho nebude mít ve výsledku žádný užitek.

Zprávy
Zprávy
YouTube
YouTube

Chystáte se tuto funkci využívat?

Zdroj: AndroidPolice

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)