Google Zprávy nyní rozpoznají, zda používáte tmavý režim

google zprávy tmavý režim

Android 10 možná nepřinesl tak zásadní novinky, jako předchozí verze ale jedná se o zatím nejžádanější operační systém, který přináší dlouho očekávaný tmavý režim. Ten se dokáže propojit také s ostatními aplikacemi (primárně těmi od Googlu) a rozpozná, zda je má taktéž spustit ve tmavém režimu či nikoliv.

Tato zpráva se nově týká taktéž Google Zpráv nebo chcete-li Google Messages. Ve dřívější verzi 4.8 jste mohli temný režim ručně vypnout přímo v aplikaci, což za vás nyní dělá systém. Tmavý režim si tak bohužel ručně nezapnete. Samozřejmě se tato zpráva týká pouze zařízení, na kterých je nejnovější Android 10. Některá starší zařízení s předchozími verzemi Androidu přepínač stále mají.

google zprávy tmavý režim

Google tak finišuje s tmavým režimem, který je nyní dostupný pro většinu systémových a Google aplikací. Tmavé zobrazení v tuto chvíli podporuje spousta aplikací třetích stran a další se přidávají. Je tak otázkou času, kdy bude možné používat tento mód úplně všude.

Používáte tmavý režim?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)