Google Zprávy dostávají zajímavé funkce a porozumí si lépe s iPhony

Zprávy Google aktualizace

Aplikace Zprávy od společnosti Google, které se nacházejí ve velkém množství Android telefonů dostávají poměrně velkou aktualizaci, díky které nebude psaní si s jablíčkáři taková otrava, jako byla vždycky. Americká společnost nám na svém oficiálním blogu ukázala několik nových funkcí, které určitě oceníte a to nejen v případě, že máte kamaráda s iPhonem.

Google Zprávy si lépe rozumí s iPhony

Pokud vám až dodnes někdo na iPhonu zareagoval na vaší zprávu, odeslal se vám text s tím, že ji třeba lajknul. To bylo nejen otravné a matoucí, ale také to zahlcovalo historii vaší konverzace. Nově budou reakce zobrazovány jako emotikony, což je jistě mnohem lepší řešení. Zároveň je však třeba doplnit, že bude tato funkce k dispozici prozatím pouze na telefonech, které mají jazyk nastavený na angličtinu.

Less to stress and more to love with Messages by Google

Less to stress and more to love with Messages by Google

Vylepšení se dočkalo také sdílení videí. Ty bude možné odesílat jako odkazy na Fotky Google přímo v konverzaci, takže budou kvalitní. Asi dobře víte, že pokud jste odeslali video přes Zprávy na nějaký iPhone, nevypadalo úplně dobře. Brzy bude možné stejným způsobem odesílat také fotografie. Google zároveň vyzval Apple k tomu, aby přijal RCS standard a zlepšil také kvalitu i zabezpečení zpráv.

Zprávy
Zprávy

Z ostatních funkcí stojí za zmínku Organized inbox, který vám automaticky roztřídí zprávy do dvou kategorií – osobní a pracovní. A pokud vám jich chodí hromada, jednou za čas vás aplikace upozorní na to, abyste odepsali na zprávy, na které jste možná zapomněli. Zapomnětlivci jistě také ocení funkci, která vám připomene něčí narozeniny. Samozřejmě pouze v případě, že je máte zapsané v kontaktech.

Jak se vám novinky zamlouvají?

Zdroj: Blog Google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)