Google Zprávy brzy dostanou funkci, která vám dost možná ušetří nervy

google zprávy gesto

Google Zprávy brzy dostanou zajímavou funkci, díky které si budeme moci vybrat, jaká akce se provede na základě gesta přejetí prstem. Americká společnost na ní pracuje už několik měsíců a aktuálně je dostupná v beta verzi aplikace, takže se zřejmě brzy dostane i do té finální.

Momentálně slouží přejetím prstem po daném vlákně k tomu, abyste jej archivovali. Gesto funguje v obou směrech, přičemž se vám po jeho vykonání zobrazí informace o tom, že byla konverzace archivována. Akci můžete díky tlačítku zpět vrátit zpátky, ale v některých situacích může být archivace pomocí gesta spíše na škodu, zvlášť pokud jste na gesta zvyklí a používáte je často. Tomu bude ale brzy konec.

Zprávy
Zprávy

Web 9to5google informuje o tom, že Google dá brzy uživatelům na výběr ze tří akcí, které se mají po vyvolání tohoto gesta (z obou stran) stát. První z nich je již zmíněná archivace, druhou smazat konverzaci a třetí možností je vypnutí gesta.

Jak často archivujete zprávy?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)