Zajímavá volba: Google dramaticky zlevnil Pixel 4

google zlevnil pixel 4

Společnost Google oznámila svou prodejnost telefonů za čtvrté čtvrtletí roku 2019 letos v únoru. Toto období zahrnuje rušné nakupování během Vánoc a také samozřejmě uvedení nových telefonů Made by Google, takže jsou výsledky skvělé. Přesto dnes Google zlevnil Pixel 4, který je nyní za velmi zajímavé peníze. Půjde o prodejní hit?

Google zlevnil Pixel 4 a Pixel 3a

Základní Pixel 4 64 GB vyjde nyní v Německu na zajímavých 549 EUR. Původně však telefon vyšel na 749 EUR, takže zde máme slevu 200 EUR a telefon nyní v přepočtu vyjde na velmi zajímavých 14 800 korun, což je za takový telefon poměrně slušná cena. Pokud budete chtít 128 GB úložiště, zaplatíte o 100 EUR více, tedy 649 EUR.

Větší XL varianta zatím v Německu zlevněná není, ovšem na americkém storu již ve slevě je. Dá se tedy očekávat, že zlevní i v Evropě. Akce trvá od dnešního dne až do 9. května, takže máte na rozmyšlenou poměrně dost času. Ve slevě je také Pixel 3a, který v Německu koupíte za 299 EUR, tedy asi 8 100 korun.

Přemýšlíte nad koupí Pixelu 4/3a?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)