Sledujte s námi: Google v 18:00 představuje zajímavé novinky

google zajimave novinky pixel 2

Google již za méně, než dvě hodiny představí zajímavé novinky v čele s telefony Google Pixel 2. Akce se bude dát sledovat živě na YouTube v angličtině. Ti, kteří ale tomuto jazyku nevládnout tak dobře, můžou využít náš web, kde pravidelně budeme aktualizovat článek o všech novinkách, které Google oznámí.

Google za chvíli ukáže zajímavé novinky

Nyní, pár hodin před začátkem akce víme o několika produktech, které Google odhalí. Nejvíce se čeká na nové Pixel 2 telefony, o kterých už jsme několikrát informovali. Dále se má představit nový prémiový Chromebook Pixelbook, který by měl fungovat i jako tablet.

October 4th – Google Event

October 4th - Google Event

Část konference si pro sebe rovněž vezmou chytré reproduktory Google Home a Asistent Google. Očekává se představení levné Mini verze a možná se dostane i na prémiovější verzi reproduktorů. V neposlední řadě se ukáže také nová verze headsetu pro virtuální realitu Daydream View. Celou akci můžete sledovat přímo na YouTube, například ve videu výše. Hned po skončení akce pro vás začneme připravovat články o všech novinkách, které se dnes představí.

Těšíte se na Google akci? Myslíte si, že něčím Google překvapí?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)