Google spouští individuální Workspace účty v Evropě

Google Workspace Individual Evropa

Společnost Google před několika měsíci oficiálně oznámila, že skončí bezplatné používání e-mailových adres s vlastní doménou a dalších praktických funkcí, které byly původně zdarma v Google Apps či později G Suite před několika lety. Otevřela se tím otázka, jak bude současná služba Workspace odlišovat velké společnosti od menších firem či podnikatelů. Vznikl tak tarif “Individual”, který nyní míří i do Evropy.

Workspace Individual, který za 10 dolarů (cca 240 Kč) měsíčně nabízí mimo jiné pokročilé funkce v komunikátoru Meet, vlastní vzhledy zpráv v Gmailu nebo rychlejší podporu, se zatím testoval v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Japonsku a Austrálii. Nově přibývají Německo, Španělsko, Itáli, Francie a Velká Británie. Další regiony prý budou následovat v nadcházejících měsících.

Google společně s rozšířením služby do dalších zemí oznámil jednu novinku, kterou Workspace Individual v dohledné době dostane. V rámci Dokument bude fungovat elektronický podpis. Tarif je možné na 14 dní vyzkoušet zdarma.

Jaké máte dosavadní zkušenosti s Workspace?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)