Hodinky s WearOS budou díky updatu od Googlu rychlejší a úspornější

Google WearOS update 2020

Přijde vám, že hodinky se systémem WearOS pracují pomalu a vybíjejí se nepříjemně rychle? A že by i související mobilní aplikace mohla šlapat rychleji? Máme pro vás dobrou zprávu, neboť Google připravil pro WearOS významný update pro rok 2020, který právě výdrž a rychlost řeší. Například načítání aplikace a jednotlivých obrazovek by se mělo po aktualizaci zrychlit až o 20 %. Jako první se updatu dočkají chytré hodinky Suunto ze série 7.

Wear OS by Google Smartwatch (was Android Wear)
Wear OS by Google Smartwatch (was Android Wear)

Mezi další novinky patří i mírná změna ovládání, které by nově mělo zjednodušit spouštění jednotlivých režimů v hodinkách. Pohodlnější a rychlejší by mělo po aktualizaci být také párování. Google sliboval tento významný posun už delší dobu a konečně na něj došlo. U výdrže baterie nejsou zmíněny žádné konkrétní údaje, jen strohé oznámení, že zařízení vydrží déle. Kromě produktů od Suunto se samozřejmě dočkají i další chytré hodinky různých značek. Pro ty chystá Google WearOS update na další měsíce, snad také ještě v roce 2020.

Jak jste zatím spokojení s vašimi hodinkami s WearOS?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V kapse stále nosí starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)