Hodinky s WearOS budou díky updatu od Googlu rychlejší a úspornější

Google WearOS update 2020

Přijde vám, že hodinky se systémem WearOS pracují pomalu a vybíjejí se nepříjemně rychle? A že by i související mobilní aplikace mohla šlapat rychleji? Máme pro vás dobrou zprávu, neboť Google připravil pro WearOS významný update pro rok 2020, který právě výdrž a rychlost řeší. Například načítání aplikace a jednotlivých obrazovek by se mělo po aktualizaci zrychlit až o 20 %. Jako první se updatu dočkají chytré hodinky Suunto ze série 7.

Wear OS by Google Smartwatch
Wear OS by Google Smartwatch

Mezi další novinky patří i mírná změna ovládání, které by nově mělo zjednodušit spouštění jednotlivých režimů v hodinkách. Pohodlnější a rychlejší by mělo po aktualizaci být také párování. Google sliboval tento významný posun už delší dobu a konečně na něj došlo. U výdrže baterie nejsou zmíněny žádné konkrétní údaje, jen strohé oznámení, že zařízení vydrží déle. Kromě produktů od Suunto se samozřejmě dočkají i další chytré hodinky různých značek. Pro ty chystá Google WearOS update na další měsíce, snad také ještě v roce 2020.

Jak jste zatím spokojení s vašimi hodinkami s WearOS?

Zdroj: Google

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)