Téměř nemožné se stává skutečností. Google zažívá masivní výpadek svých služeb (aktualizováno)

google výpadek

Společnost Google nestojí pouze za systémem Android, který používáme každým dnem, ale i za spoustou služeb – vyhledávačem, e-maily, úložištěm a další. Mnoho z nás si dnes bez těchto služeb nedokáže pohodlnou práci představit. Téměř nemožné se však dnes stalo skutečností – Google zažívá masivní výpadek všech svých služeb.

EDIT: Podle serveru downdetector.com je výpadkem postižena hlavně střední Evropa a nejvíce naše země. Nejedná se tedy o globální výpadek.

EDIT: Google opět funguje. Tento výpadek nám připomněl, jak moc by nám Google služby chyběly. :-)

EDIT: globální výpadek postihly Google služby v roce 2019

Google a nedostupnost všech služeb

Je to pouze pár minut, co přestal fungovat vyhledávač, e-mailové služby či Hangouts. Výpadku těchto služeb si člověk všimne během několika sekund práce na PC. A je to mnohem horší. Výpadku se nejspíše dočkaly všechny služby – YouTube, Google Drive, DNS a další. V současné době není známa příčina ani doba, kdy se dočkáme opětovného spuštění. Doufáme ale, že se tak stane velmi brzy, a jsme sami zvědaví, jaké přijde zdůvodnění ze strany Googlu. Celou situaci budeme pečlivě monitorovat a budeme vás informovat. Takovou situace od doby Googlu možná ani nepamatujeme.

google-vypadek

Zaznamenali jste výpadek služeb Googlu?

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

family link google

Co je Google Family Link a jak ho nastavit?

Články Jakub Kárník Jakub Kárník
3 min. uložit na později

Komentáře (37)