Google vyhledávač brzy dostane funkci, která vám usnadní najít co hledáte. Jak?

Google vyhledávání zvýrazní konkrétní frázi

Vyhledávání Google se brzy stane ještě jednodušším, než kdy dříve, jelikož vám zvýrazní konkrétní frázi z výsledků na webových stránkách, které si otevřete. Pokud vám to nezní jako nic extra zajímavého, čtěte dále. Myslíme si totiž, že se do této nové funkce zamilujete.

Google vyhledávání zvýrazní konkrétní frázi

Stalo se vám někdy, že jste na Googlu vyhledávali konkrétní frázi a viděli jste ji v meta popisu, ovšem po kliknutí na web jako kdyby zmizela? Tento problém je snad stejně starý, jako vyhledávače samotné a většina z nás si usnadní dlouhé scrollovaní zkratkou “CTRL+F” a výraz si vyhledá podruhé. Je to však zbytečně zdlouhavé. Na tento neduh jsme si však již všichni zvykli a ani nám nepřijde otravný. Nikdy totiž neexistovala jiná alternativa.

Ještě horší situace je pak na telefonech, kde máme menší displej a vyhledávání na webu není tak pohodlné jako na počítačích. Redaktorům z androidpolice se podařilo funkci aktivovat, ovšem nám ještě ne. Google tým ji však začne postupně uvolňovat během několika následujících týdnů.

Používáte CTRL+F často?

Zdroj: androidpolice.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)