Google příští týden ukončí YouTube Gaming

youtube gaming konec

Google na podzim minulého roku oznámil, že ukončí službu YouTube Gaming a funkce přesune do klasického YouTube. Původně měl být YT Gaming ukončen už v březnu roku 2019, jenže Google na vypnutí trošku pozapomněl. Nyní však společnost oznámila definitivní. A to už za týden – 30. května.

YouTube Gaming si budete moct užívat posledních pár dní

Služba byla spuštěna v roce 2015 a jak už název napovídá, šlo o video obsah spojený s hraním her. Z nějakého důvodu se ji Google rozhodl oddělit od klasického YouTube. To se ukázalo jako ne moc dobrý krok a vzhledem k nízkému počtu uživatelů se společnost vrátila s hrami zpátky na YouTube.

youtube gaming aplikace konec

V podstatě všechny funkce můžete už delší dobu najít na stránce youtube.com/gaming. Pokud přesto využívat samostatnou službu, tak máte posledních pár dní, poté již nebude funkční.

Zajímavé je to, že o podobné rozdělení se pokouší Google opět. A to s YouTube Music. Bude tak zajímavé sledovat, jestli za pár let na tom nebude stejně a dostane se do základního YouTube, aby tak byly všechny funkce pohromadě.

YouTube
YouTube

Sledujete herní videa přes speciální sekci na YouTube?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)