Google konečně opraví jednu z nejotravnějších chyb Google TV

Změna účtu u Google TV

Změna uživatelského účtu je na televizích či jiných streamovacích zařízeních klíčové. Každý z nás má totiž jiný vkus (obzvlášť muž a žena) a tak je občas otravné, když na vás vyskočí nová epizoda seriálu The Circle nebo make-up videí, když máte rádi fotbal a technologie. Jenže změna účtu není u Google TV možná. Tedy, alespoň zatím.

Změna účtu u Google TV

Podle webu 9to5google je totiž na cestě aktualizace, která tuto možnost přidá. Každý nový účet přidaný přes Google TV tak bude mít vlastní personalizované prostředí. To, zda budou k dispozici i jiné aplikace (které třeba druhý uživatel nepoužívá) nebo půjde čistě o domovskou obrazovku zatím není jasné. Upřímně ale bereme obě možnosti. Absence téhle klíčové funkce je totiž obzvlášť třeba u televize v obýváku trestuhodná.

Google TV
Google TV

Kromě této funkce budou k dispozici také dětské profily, kde můžete třeba skrýt vámi vybrané filmy či seriály. Zatím není bohužel jasné, kdy bude tato funkce přístupná všem uživatelům.

Jak často přepínáte mezi profily?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)