Google Tapety jsou bohatší o desítky nádherných fotek. Nemusíte ani stahovat aktualizaci

google tapety nove fotografie

Aplikace Google Tapety nedostává často nové aktualizace. To ale neznamená, že by se nedostávalo na nový obsah. Google totiž vydává novinky na straně serveru a včera se přesně takové novinky přidal desítky nádherných fotek. A to napříč několika kategoriemi. Pokud vás už vaše tapeta omrzela, máte ideální příležitost najít si náhradu.

Desítky nádherných fotek se objevily v aplikaci Google Tapety

K aktualizaci na straně serveru nebyl dodán žádný seznam změn nebo novinek. Musíme si tak vystačit pouze s pamětí a tím, co se nacházelo v předchozích verzí. O novinkách nejprve informovali uživatelé v zahraničí, kteří dostali nové tapety jako první. Novinky už jsou však dostupné i na našich redakčních telefonech. Kontrolovali jsme je na Google Pixel 2, kde je aplikace stažena při vybalení telefonu, ale také na Huawei P20 Pro, kde je potřeba aplikaci Google Tapety ručně nainstalovat.

Celkově se jedná o desítky nových fotek v kategoriích – Krajiny, Textury, Život, Planeta Země a Umění. Na některé z nich se můžete podívat ve screenshotech výše. Vzhledem k tomu, že se jedná o aktualizaci na straně serveru, tak pokud novinky na svém telefonu neuvidíte, nezbude vám nic jiného než počkat, až Google pro váš telefon novinky uvolní. Poslední klasická aktualizace aplikace Google Tapety totiž vyšla v lednu 2018.

Wallpapers
Wallpapers

Jak se vám líbí nové fotografie? Používáte aplikaci Google Tapety?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)