Menu

Google Spaces: Zbrusu nová (a další) aplikace na zprávy?

Zdá se vám, že je možností a prostoru pro komunikaci s přáteli či rodinou dostatek? Sám Google přispěl do komunikační revoluce už přežitým Google Talkem, který nahradily oblíbené Google Hangouts – kromě toho si můžete přes Google schránku posílat e-maily, a i YouTube údajně testuje svůj vlastní zprávový systém… Podle Googlu to však rozhodně nestačí a do kolekce aplikací si přidal novinku Google Spaces, která usnadní za pomocí integrace různých služeb komunikaci malým skupinám.

Další aplikace na zprávy? Google Spaces vypadají slibně

Myšlenkou za zbrusou novou Google aplikací Spaces stojí jediné – zjednodušit komunikaci malým skupinám kamarádů nebo příbuzných pomocí vytvoření jakéhosi balíčku známých Google služeb. Aplikace se na první pohled tváří jako kombinace mezi Google Plus a Hangoutem – ve Spaces založíte skupinu, jednoduše pozvete vybrané lidi a můžete vesele sdílet jakýkoliv obsah.

Aplikace má v sobě integrovaný prohlížeč Chrome, YouTube, Fotky a další služby, ze kterých můžete sdílet obsah pro specifické skupiny – ať už se jedná o blízké příbuzné, nadšence do sci-fi nebo spolucvičící fitness nadšence. Obsah lze zpětně vyhledávat pomocí klíčových slov a členové mohou příspěvky libovolně komentovat.

Vyzkoušíte Google Spaces nebo vám podobná aplikace v záplavě stávajících messengerů přijde zbytečná?

 

Komentáře

abbadc

z aplikace
17.5.2016 10:14

Vytvoříme aplikaci a až si na ni uživatelé zvyknou, tak ji zrušíme. U Google normální věc.

SeppWinkler

SeppWinkler 5

17.5.2016 10:25

Od doby, čo zrušili Google Talk to s Google správami ide dole vodou (vlastne so všetkým od Google). “Oblíbené” Hangouts sú neprehľadné a na nič, prestal som to používať a aj väčšina mojich známych.

atom_cz

17.5.2016 11:19

Majitelé apps účtů mají jako vždy smůlu :/

Jox

17.5.2016 15:12

abbadc: přesně! U G nemá smysl zvykat si žádnou službu.
Stačilo so provedli se suprovou Picasou.
Tim mě fakt naštvali, ale docela pěkně zareagovala Zonerama,
která z ní umí importovat alba.
Jen se děsim dne, až nějakej manažer rozhodne, že zjednoduší e-mail :D

Nu co máme to zadarmo tak pěkně potichu :D

abbadc

17.5.2016 16:30

Jox: Zonerama vypada zajimave, diky za typ. Jeste najit prohlizec ktery na loolipopu nebude mit problem s sd kartou, zoneru se nejak nechce…

Jox

18.5.2016 15:05

abbadc: já většinou používam operu, ale prohlížení je možný i v editoru/správci fotek přímo od nich.
Na PC, kde nejsou problémy (no zrušili celoobrazovkovej režim bez popisků).
Jinak před dávnými časy :) měli super app Zonerama, která si uměla alba nasosnout do telefonu. To bylo super pokud nemá člověk neustálej přístup k rychlýmu internetu. Navíc byla malá rychlá prostě jen na prohlížení nahranejch alb. Ale pak zas pár chytrých hlav rozhodlo, že to nahradí jednou monstrózní apkou s editorem, pohlednicema, atd. A vyhodili to offline stažení fotek, který pro mě bylo vcelku dost zajímavý :/. Takže jak je trendem je dost možný, že i tu Zoneramu časem doj**ou.
Jinak i ta app Zonerama zatim funguje. Jen neni na marketu a neni samozřejmě podporovaná.
http://www.aptoide.com/app/com.zoner.android.zonerama/zonerama

abbadc

18.5.2016 18:48

Jox: diky za typ, nicmene ja potrebuji apku na prohlizeni obrazku ktere mam na sd a tyto pak synchronizovat a to je prave problem. Zoner sd kartu zcela ignoruje a tak pouzivam starou verzy quickpic. nicmene tu Zonerama zkusim a asi presunu fotky na net…

Jox

20.5.2016 9:13

Jo Quickpic mam taky snad autor přidá mezi cloudy i Zoneramu :)
Jinak synchronizaci fotek a videí řešim přes Dropbox.

RSS (komentáře k článku)