Google vydává novou klávesnici, můžete zadávat psaný text

klávesnice Google

Společnost Google nyní oficiálně vypustila novou klávesnici, která zaujme především uživatele s chutí zadávat psaný text. Klávesnice rozpozná psací i tiskací písmo, stejně tak čísla, znaky i smajlíky. Jsme rádi, že již při vydání této nové klávesnice Google nezapomněl ani na podporu češtiny. Klávesnice je pak samozřejmě k dispozici zdarma, můžete ji stahovat z Google Play pomocí odkazu níže.


Psaní rukou Google (3)

V redakci jsme novou klávesnici také vyzkoušeli a pocity jsou spíše smíšené. Rozpoznávání je sice na velmi dobré úrovni, přesto do schopnosti pochopit daný text stejně dobře jako člověk stále velký kus zbývá, a tak jsme se v redakci dopouštěli spousty překlepů a omylů. Tato situace může být samozřejmě rozdílná u různých uživatelů, zejména “krasopisci” budou mít práci se psaním značně jednodušší. Je otázkou, zda má taková klávesnice na trhu vůbec místo – stále jsme přesvědčeni, že klasické zadávání je o mnoho rychlejší.

Jak se líbí vám nová klávesnice Psaní rukou Google?

Google Handwriting Input
Google Handwriting Input

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)