Google přestal prodávat Pixel 3a. Naznačuje tím něco?

google přestal prodávat pixel 3a

Google oficiálně přestal prodávat Pixel 3a, který patřil k nejoblíbenějším telefonům od amerického giganta. Představen byl minulý rok na jaře a jednalo se o vůbec první odlehčenou variantu Pixel telefonu. Právě díky své příznivé ceně, skvělému fotoaparátu a solidnímu výkonu si jej zákazníci zamilovali.

Google přestal prodávat Pixel 3a

Jenže je zde nový rok a není žádným tajemstvím, že Google brzy představí Pixel 4a. Právě to by mohl být hlavní důvod k ukončení prodeje Pixelu 3a. Nový Googlí telefon je tak možná skutečně za rohem.

google pixel 3a

Pixel 3a disponuje téměř stejným fotoaparátem, jako dražší Pixel 3, který patřil ve své době k nejlepším fotomobilům. Důvodem ke koupi byl také čistý Android s tříletou podporou nebo povedený OLED displej. V současné době je Pixel 3a dostupný na českých e-shopech za přibližně 9 000 korun, ale jakmile se zásoby vyprodají, nové už nepřijdou.

Jaký máte názor na Pixel telefony?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)