Menu

Google nabízí předpověď počasí na 10 dní dopředu

Společnost Google přichází s další aktualizací. Tentokrát se zaměřila na vyhledávání informací o počasí. To je dobrou zprávou především pro ty, jenž mají rádi pouze malé množství aplikací ve svém zařízení a raději využívají počasí přímo od Googlu, než aby sáhli po nějaké z aplikací zaměřených na předpověď. Nejedná se o velkou změnu, ale to neznamená, že není užitečná. Až doposud nám při vyhledávání informací na mobilním zařízení byla dostupná předpověď pouze na 6 dní. Nyní však můžeme sledovat předpověď počasí až na 10 dní dopředu. Další výhodou počasí od Google je také poskytování informací podle hodin – stačí pouze táhnout šipkou posuvníku na požadovanou hodinu. Zvláštností je, že pokud počasí vyhledáváme na PC, dostaneme předpověď, která je omezena na 8 dní.

Předpověď počasí Google

Google počasí Google předpověď počasí

Zdroj: googlesystem.blogspot.cz

 

Komentáře

Pepik

Pepik

9.6.2015 20:15

Počasí a jeho předpověď je občas hardcore i na zítřek předpovědět. Na 10 dní dopředu to je asi jako hádání z karet, občas to dopadne, ale velkou úspěšnost tomu nedávám. Takže zlepšení nulové

Atnarfus

Atnarfus

9.6.2015 21:13

To: Pepik
Nemůžeme to hodnotit jen z pohledu té naší kotliny. Jsou místa na světě, kde je možné počasí předpovídat na delší dobu. V ČR Vám každý meteorolog potvrdí, že na víc jak dva dny je to věštění z křišťálové koule. Proto také ČHMU vydává předpověď na dva dny a pak už je to předpoklad.
Tohle od Google bude z nějakého globálního modelu a přesnost asi nebude valná.

Radimkozak

Worepix 0

z aplikace
10.6.2015 7:04

Ten posuvník není novinka ne?

RSS (komentáře k článku)