Google už dávno není jenom vyhledávač. Poradí vám i dárek na Valentýna

Google poradí dárky na Valentýna

Google poradí dárky na Valentýna všem, kteří stále nemůžou najít ten správný dárek. Google už se dávno nezaměřuje jenom na internet, emaily a inzerci reklam. Google se rád zapojí do sezonních trendů a svátků, které ovlivňují naše každodenní životy. Dobrým příkladem je pozměněné vyhledávání, které uživatele upozorňuje na výročí významných dnů. Jedna z minulých změn byla na Silvestra nebo minulý rok na 17. listopadu. Mimo vyhledávání Google na začátku roku doporučoval několik zajímavých webů, které stojí za návštěvu. Je začátek února a s ním přichází další svátek a další událost, do které se Google může zapojit. Svátek sv. Valentýna se nezastavitelně blíží.

V Česku jsou názory okolo Valentýnu rozdílné, ale spousta lidí určitě hledá dárky pro svou drahou polovičku. Google poradí dárky na Valentýna pro muže, ženy, děti dokonce i pro naše mazlíčky. Google posbíral všechna data vyhledávání z webu a aplikace pro Android a iOS a dal dohromady trendy toho, co lidé lidé na svých zařízeních často vyhledávají. Google následně roztřídil kategorie dárků do 5 skupin.

  • Klasické dárky
  • Pro děti
  • Rodina a domov
  • Pro mazlíčky
  • Wellness a péče o sebe

Mezi dárky, které Google doporučuje na Valentýna najdeme parfémy, sladké pochutiny, ale třeba i chytré hodinky nebo prsteny. Google mimo jiné říká, že vyhledávání pánských prstenů se od loňského roku zvýšilo o 26%. Ve výběrech dále najdeme hry pro děti nebo pomocníky do domácnosti. Pro naše mazlíčky Google vybral obojky a oblečky. A co dát sami sobě? Google poradil běžecký pás a kosmetiku. Google možná poradí dárky na Valentýna i vám. Na stránkách Googlu najdete všechny dárky, které dala platforma dohromady.

Google
Google

Jaký máte názor na Valentýn?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)