Obchod Google Play nově zobrazuje kategorii “Vyrobeno v České republice”

Vyrobeno v České republice obchod Google Play 3

Obchod Google Play v tento okamžik obsahuje již více než jeden milión různých aplikací. Pro snazší orientaci si můžete jednotlivé aplikace seřadit podle několika kritérií, zejména podle oblíbenosti a počtu stažení. Pokud ale chcete nalézt aplikace, které byly vytvořeny v České republice, tak pravděpodobně narazíte na velmi složitě řešitelný problém – až doposud. Společnost Google totiž nově do obchodu Play zařadila kategorii, která vám zobrazí aplikace ze země, kde se aktuálně nacházíte.

Vyrobeno v České republice obchod Google Play 3

Nová kategorie nese název “Vyrobeno v České Republice” a naleznete v ní v tento okamžik 22 různých aplikací, které pocházejí z České republiky. V popisu nové kategorie stojí “České aplikace, které stojí za to”. Lze tak předpokládat, že do seznamu nebudou přidávány všechny aplikace z České republiky, ale pouze určitý počet vybraných kousků.

Vyrobeno v České republice obchod Google Play

Nová kategorie se nachází jak v mobilní verzi obchodu Google Play, tak i v jeho desktopové variantě. Pokud vás zajímá, které aplikace Google do kategorie “Vyrobeno v České Republice” zařadil, tak neváhejte a navštivte tento odkaz.

Našli jste některé zajímavé aplikace v kategorii “Vyrobeno v České Republice”?

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (17)