Menu

Google Play Store nabízí non-stop telefonickou technickou podporu

Stalo se vám někdy, že jste měli problém se stažením či zakoupením aplikace z Play Store? I přes to, že je váš telefon podporován, můžou se vyskytnout různé problémy, které zabrání instalaci aplikace. Společnost Google dnes spustila telefonickou podporu, kdy v případě problémů s aplikacemi, filmy nebo knihami vyplníte online formulář, na jehož základě vám zavolá pracovník Google helpdesku ve vámi požadovaném čase.

Jak je u Google zvykem, zatím tato služba funguje jen v některých zemích (Česká republika do nich bohužel nepatří), takže nám nezbývá než čekat a doufat, že se tato podpora spustí i u nás. Do té doby se alespoň prověří, jak je helpdesk připraven na nápor bezradných uživatelů a nakolik bude schopen řešit jejich problémy.

Zdroj: Phandroid, Androidica, Talk Android

 

Komentáře

adsamcik

adsamcik

18.4.2012 21:13

Chyběla mi u Googlu podpora, ale vůbec se jim nedivím. Lidi vám zavolají kvůli každý kravině, nebo prostě budou chtít podporu.

Petr

Petr

7.10.2013 19:00

Dobrý den, mám na Vás prosbu. Mám Samsung Galaxy XCover II s telefonem jsem spokojený, ale posledních pár dní mi neustále naskakují hlášení PROCES COM. GOOGLE. PROCES. GAPSS se zastavil. Na telefonu vše funguje, mapy, google plus, samsung apps, jediné co nejde spustit je obchod play, začne jakoby nabíhat a najednou spadne a nejde otevřít, další problém je když tato hláška naskočí při telefonátu tak vypne i hovor. Tan nějak nevim co stim. Poradíte někdo? Hledal jsem nějakou technickou podporu, ale moc nevim kam napsat o dotaz a radu. Předem děkuji

petr

petr

27.11.2014 16:18

Dobrý den, chtěl bych poradit. Nedávno jsem si přidal novou platební kartu do wallet google, protože končila platnost u staré. s novou kartou normálně platím na internetu, v obchodech ale jakmile si chci koupit aplikaci v obchod play napíše mi to chybu:” tato platební metoda byla zamítnuta”. poradíte????

adela159951

20.12.2014 23:33

Je to na hovno na mobilu mi to nechce vzít takže paradá fákt !!

Alex

Alex

8.2.2015 22:12

Petr: ani mne to nešlo kupovať s kredit.kartou kupovať apky…. Ale zistil som že si musíš povoliť platbu v zahraničí…. Lebo Google Play na SVK ANI V CZ NENÍ :-(

Raddvo

raddvo67 0

7.6.2016 12:01

Již pár týdnů mi při zapnutých datových přenosech chodí na mobil každou chvíli mnoho nevyžádaných reklam a jejich množství narůstá.
Součástí mého měsíčního paušálu je pouze 1500 MB volných dat a jejich značnou část tím “věnuji” obchodním aktivitám někoho jiného, asi Googlu.
Reklam mi chodí do mobilu i několik za sebou, jejich obsahem bývají video-sekvence a zvukové projevy (většinou v naprosto nevhodných okamžicích) a jejich datový objem je tím nezanedbatelný !!!
Reklamy jsou značně obtěžující.
Jak se toho zbavit ???? Která aplikace z Obchod play to způsobuje? Nebo stačí mít účet u Googlu?
Za každou radu předem děkuji.

Mach4

Petr MišákAdministrátor 25

7.6.2016 14:05

Tohle se dost určuje. Google jako takový to nedělá, bude v tom mít prsty nějaká aplikace. Doporučuji postupně odinstalovávat. Pokud nepomůže tak provést tovární nastavení.

RSS (komentáře k článku)