TOPlist

Další vylepšení obchodu Play. Google zpřístupní stahování více položek zároveň

stahovani vice polozek zaroven google play

Google se v poslední době značně zaměřuje na testování novinek pro obchod Play. V uplynulých týdnech jsme mohli vidět zcela nový redesign anebo možnou podporu stahování systémových aktualizací. Nyní společnost testuje stahování více položek zároveň.

Google zpřístupňuje v obchodu Play stahování více položek

Jedná se o funkci, kterou byste očekávali již před dlouhou dobou. Normálně se položky stahují a instalují po jedné a je jedno, jestli se jedná o film, aplikaci, hudbu či hru. Brzy se to však má změnit. Google novou funkci již testuje a postupně zve více a více uživatelů.

Jeden z mínusů je to, že, nová funkce se nedá žádným způsobem aktivovat. Musíte počkat na to, až vás vybere Google a funkci aktivuje na straně serveru. Jakmile novou funkci obdržíte, tak si budete moct všimnout například toho, že obchod Play aktualizuje a stahuje několik aplikací zároveň. A to i třeba, když si vyberete aplikace ve slevě.

Další novinkou, kterou Google připravuje, se týká hlavně vývojářů. Umožňuje vývojářům rychle sdílet rané verze aktualizací a rychlé úpravy. Tohle posílání aktualizací bude určeno uživatelům, kteří mají aktivní betatestování dané aplikace.

Líbí se vám nová funkce v Google Play, anebo vám stačilo klasické stahování?

Zdroj: androidauhtority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)