Google představil Play Pass: Stovky Android her a aplikací za měsíční poplatek

google play pass predstaveni

O tom, že Google pracuje na službě Play Pass už víme nějaký ten měsíc. Včera byla konečně oficiálně představena. Bohužel služba byla spuštěna pouze v USA v tuto chvíli není jisté, kdy se rozšíří dále. Na jaké prémiové aplikace a hry se můžeme těšit?

Google Play Pass si užijí prozatím pouze v USA

Google se vlastní předplatné rozhodl spustit se stovkami her a aplikací. Přesněji jich je více než 350 a každý měsíc budou přibývat další. Každá aplikace a hra z tohoto seznamu je osvobozena od reklam, dodatečných nákupů za reálné peníze a dalších poplatků, zkrátka dostanete to nejlepší možné. Mezi aplikacemi a hrami se dají najít kousky jako Accuweather, Lichtspeer, Mini Metro, Monument Valley, Star Wars: Knights of the Old Republic nebo Stardew Valley.

Introducing Google Play Pass

Introducing Google Play Pass

Dobrou zprávou je to, že existuje i rodinné předplatné. Play Pass jde sdílet s celkem šesti členy rodiny. Bohužel jak už jsme psali výše, předplatné je dostupné pouze v USA. A to za cenu 5 dolarů/měsíc. Pokud si uživatel službu předplatí do 10. října, tak první rok bude platit pouze 2 dolary/měsíc.

google-play-pass

Obdobnou službu za stejnou cenu nedávno spustil i Apple. Akorát s tím rozdílem, že se zaměřuje pouze na hry, k dispozici jsou i exkluzivní tituly, které jinde neuvidíme. Velké plus Apple Arcade je rovněž to, že funguje rovnou po téměř celém světě, včetně České republiky.

Předplatíte si Play Pass, až službu Google spustí u nás?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)