Menu

Google Play obchod přichází s novým vzhledem: Přidává se nový panel

Google Play obchod se opět začíná měnit. Někteří uživatelé v zahraničí hlásí, že jím přišel do mobilní aplikace nový vzhled obchodu. Největší novinkou je změna vzhledu hlavního menu a také přidání nového panelu.

Google Play obchod prochází svou „pravidelnou“ změnou

Z nějakého důvodu Google není stále spokojen se vzhledem svého obchodu Play a dalo by se říct, že každých několik týdnů můžeme vidět změnu nějakých designových prvků. Tentokrát se změnilo hlavní menu, které je nově rozdělené na čtyři kategorie.

Druhou novinkou je pak nový panel, který slouží jako podnabídka k jednotlivým sekcím. Nahrazuje řadu štítků. V panelu jsou také nově malé ikonky, které slouží k lepší přehlednosti. Poslední designovou změnou pak prošla boční nabídka, kde se položka „Moje aplikace a hry“ přesunula úplně nahoru a také se odstranila položka „Filmy, hudba a knihy“.

google play bocni nabidka

Google Play boční nabídka

Prozatím není jasné, kdy a jestli vůbec se tato designová změna Google Play dostane ke všem, nicméně tento nový vzhled hlásí lidé po celém světě, takže to nevypadá, že by se mělo jednat jen o nějaké menší testování pro vybranou oblast.

Jak se vám líbí tyto poslední změny v designu Google Play?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Dom99

10.9.2017 21:55

Dle mého názoru to vypadá přehledněji i lépe…

junglebe

10.9.2017 22:50

@Dom99 Tojo, ale neměli ten panel dát spíše dolů ? Po boku např. YouTube, G+ či Kiosku Play? pro mě podivný krok…

peta809

11.9.2017 0:06

@junglebe Naprosto souhlasím!

detizeme

11.9.2017 6:21

A už opět Google Play ukazuje, které aplikace mám koupené?
Tento přehled mi totiž dost chybí a nějak nechápu, proč už toto není zobrazováno, když v minulosti to zobrazováno bylo.

Radeg

radeg 20

11.9.2017 8:02

@detizeme:
GP koupené aplikace zobrazuje už hóóódně dlouho a co to začal tak nepřestal.
Menu -> Účet -> Historie objednávek

Uniona8

unions8 0

11.9.2017 8:54

Dobrý den! Bylo by, prosím, možné přiblížit tyto stránky dále k roku 2017 a neotravovat u každého článku s možností zasílání novinek e-mailem? Nástroje na to jsou, jestli nevíte, googlete. Díky.

Daevis

David TrlicaRedaktor 23

11.9.2017 9:03

@unions8

Dobrý den, před několika týdny již bylo vyskakovací okno předěláno. Pokud jste přihlášen, tak žádné okno s odběrem nevyskakuje. Pro nepřihlášené je pak vyskakování okna určeno několika faktory, jako je třeba zapnutý Adblock. Rozhodně ale ne u každého článku. Pokud s tím máte problém, napište nám prosím info@svetandroida.cz.

detizeme

11.9.2017 15:49

radeg:

Ale takhle to umím najít.
Já měl na mysli, když procházíte knihovnu aplikací, které máte nebo jste měl nainstalované, tak tam se dřív zobrazovala informace “Zakoupeno” – a to už teď není.

RSS (komentáře k článku)