Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: nová kryptoměna i sčítání

cesi kryptomena google play

Google Play pravidelně aktualizuje žebříčky nejstahovanějších aplikací a her na české scéně. Některé jsou neměnnou stálicí, další se derou kupředu díky svým funkcím. Spoustu z nich už v Android telefonu máme, jiné se ovšem přihlásily o slovo teprve nedávno. Žebříček Top 10 aplikací nám ukazuje, které stahujeme z Google Play v České republice nejčastěji. Jaký je tedy seznam TOP 10 aplikací, které Češi z Google Play nejvíce stahují a stojí nová kryptoměna za to?

Sčítání21

Jde o oficiální aplikaci Českého statistického úřadu pro Online Sčítání 2021. Nabízí vyplnění údajů prostřednictvím elektronického sčítacího formuláře, který je dostupný jak online, tak i přes naší mobilní aplikaci. Pokud byste nevěděli, jak se sečíst online, mrkněte na náš návod.
Sčítání21
Sčítání21

Wombo: Make your selfies sing

Zábavná aplikace, která z vás udělá zpěváka. Tedy alespoň na oko. Stačí pořídit libovolnou selfie, zvolit vaší oblíbenou skladbu a stane se z vás hvězda.

Wombo: Make your selfies sing
Wombo: Make your selfies sing

Pi Network

Pi je nová kryptoměna a aplikace Pi Network vám pomůže k její těžbě a zároveň slouží jako peněženka. Češi si aplikaci zatím pochvalují a vidí v n kryptoměně budoucnost, ačkoliv stále není na burze. Za zkoušku to ale určitě stojí.

Pi Network
Pi Network

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Shopping Online
SHEIN-Shopping Online

Fitify: Domácí cvičení v češtině!

Pokud se sebou chcete něco udělat, Fitify: Domácí cvičení v češtině! je skvělou aplikací, která vám poradí nejrůznější cviky. Aplikace je v poslední době velmi populární a aktuálně ji využívají miliony lidí po celém světě.

Fitify: Fitness cvičení česky!
Fitify: Fitness cvičení česky!

Microsoft Teams

Jedná se o skvělé řešení v rámci firem a týmů. Nabízí jak klasický chat, tak i přístup k celému obsahu vašeho týmu. Lidé si ji v posledním měsíci hodně chválí a hodnocení si drží na skvělých 4,5 hvězdičkách.

Microsoft Teams
Microsoft Teams

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Zásilkovna
Zásilkovna

Čtečka QR a čárových kódů (česky)

Čtečka QR kódu a čárových kódu je kompletně v češtině a nabízí spoustu zajímavých funkcí. Můžete si snadno zobrazit výsledky z obchodů jako Amazon či eBay, nebo prostě jen naskenovat QR kód. To sice novější systémy Android umí, ale pokud máte starší telefon či tablet, může se aplikace hodit.

QR & Barcode Reader
QR & Barcode Reader

Dáme jídlo: Doručení až k vám

Nejpohodlnější cesta k objednání jídla s nejpestřejším výběrem restaurací a s rozvozem ve všech krajích České republiky.

foodora: Food Delivery
foodora: Food Delivery

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Facebook), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy, aplikace totiž umožňuje bezplatné chatování i se zahraničím, aniž byste si zakládali účet jako třeba u Messengeru.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Narazili jste někdy na podvodné aplikace?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)