Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play: Albert, PENNY i Lidl

Google Play Albert Zásilkovna

Už nějakou dobu vám přinášíme přehled Top 10 aplikací, které Češi nejvíce stahují z Google Play. Pokud tedy chcete zůstat v obraze a vědět, co u nás aktuálně frčí, je náš článek ideální volbou. V poslední době se na Google Play začínají objevovat aplikace supermarketů jako Albert, PENNY nebo Lidl, které přináší zajímavé výhody. Kromě nich zde nalezneme tradičně Čtečku QR kódu, která je populární dlouhodobě, stejně jako třeba WhatsApp. Nechybí ale ani nová kontroverzní aplikace OuKee, která je úzce spjata s novou realityshow Like House.

Můj Albert

Aplikace Můj Albert je jednou z nejstahovanějších aplikací posledních týdnů. Kromě toho, že v ní můžete vytvářet a následně sdílet nákupní seznamy nebo uchovávat elektronické účtenky podobně jako třeba v Lidl Plus, má aplikace další výhodu. Za každých utracených 200 Kč v se vám připíše 1 kredit. Tyto kredity můžete následně využít k nákupu zdravých potravin či produktů, které se každý týden obměňují.

OuKee

OuKee je nová sociální síť, která se dle všeho snaží napodobit TikTok. Veřejnost ji zatím přijímá velice negativně, čemuž také odpovídá nízké hodnocení na Google Play. Zadavatelem tohoto projektu je TV Prima a síť má sloužit také pro hlasování nového “pořadu” Like House.

Čtečka QR a čárových kódů (česky)

Čtečka QR kódu a čárových kódu je kompletně v češtině a nabízí spoustu zajímavých funkcí. Můžete si snadno zobrazit výsledky z obchodů jako Amazon či eBay, nebo prostě jen naskenovat QR kód. To sice novější systémy Android umí, ale pokud máte starší telefon či tablet, může se aplikace hodit.

QR & Barcode Reader
QR & Barcode Reader

PENNY Česká republika

S aplikací PENNY Česká republika si zjistíte vše, co potřebujete k nákupu. Můžete si prohlížet aktuální letáky, vyhledat nejbližší prodejnu nebo objevovat různé novinky či akce. Při registraci navíc získáte různé kupóny a další benefity.

PENNY Česká republika
PENNY Česká republika

SHEIN-Fashion Shopping Online

SHEIN je nákupní platforma. Zákazníci si pochvalují zejména ceny i přehlednost. Z kategorií stojí za zmínku dámské oblečení, pánské oblečení, dětské oblečení, boty a doplňky.

SHEIN-Fashion Shopping Online
SHEIN-Fashion Shopping Online

Lidl Plus

Aplikaci Lidl Plus se očividně daří. Jedná se totiž o vůbec nejstahovanější aplikaci na Google Play. Ta nabídne celou řadu výhod jako jsou exkluzivní slevy pro zákazníky, usnadnění reklamace díky digitálním účtenkám a mnoho dalšího. Navíc lze všechny tyto výhody čerpat ve všech 13 evropských zemích, kde pobočky Lidlu figurují.

Lidl Plus
Lidl Plus

Zásilkovna

Zásilkovna je skvělá aplikace, která usnadňuje život. Nemusíte nic papírovat, vyplňovat nejrůznější formuláře a dokonce ani tisknout štítky. Pomocí mobilní aplikace díky službě Mezi Námi odešlete zásilku takřka okamžitě. Stačí pouze zadat kód, který jste obdrželi od daného e-shopu. Navíc budete díky funkci trackování přesně vědět, kde se vaše zásilka aktuálně nachází. Jakmile bude zásilka připravena, dostanete notifikaci. Sami aplikaci nějaký čas používáme a nemůžeme si ji vynachválit.

Zásilkovna
Zásilkovna

Dáme jídlo: Doručení až k vám

Aplikace Dáme jídlo slouží v podstatě k tomu stejnému jako webové rozhraní. Můžete si z ní tedy pohodlně objednat jídlo z několika různých restaurací až k vám domů. Výhoda je v tom, že je aplikace rychlejší a lépe uzpůsobená mobilním zařízením.

Dáme jídlo: Doručení až k vám
Dáme jídlo: Doručení až k vám

Microsoft Teams

Jedná se o skvělé řešení v rámci firem a týmů. Nabízí jak klasický chat, tak i přístup k celému obsahu vašeho týmu. Lidé si ji v posledním měsíci hodně chválí a hodnocení si drží na skvělých 4,5 hvězdičkách.

Microsoft Teams
Microsoft Teams

WhatsApp

Lidé stále hledají nové alternativy ke zmíněnému Messengeru nebo ke klasickým SMS zprávám, které už dnes prostě neletí. Tou nejoblíbenější je WhatsApp (rovněž patří pod Facebook), která spojuje lidi pomocí telefonního čísla. Stále častěji ji pro komunikaci využívají i firmy, aplikace totiž umožňuje bezplatné chatování i se zahraničím, aniž byste si zakládali účet jako třeba u Messengeru.

WhatsApp Messenger
WhatsApp Messenger

Jaké zajímavé aplikace stahujete vy?

Zdroj: Google Play

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)