V Google Play vrcholí akce na hry: Vice City, Lara Croft, Max Payne a další

akce-google-play

Google Play je v posledních dnech plný slev na super hry. Už jsme vás několikrát informovali o zajímavých hrách, ale dnešní akce je zatím tou nejlepší. Za pár korun seženete další díly GTA, Lara Croft GO, Max Payne Mobile, This War of Mine apod. Prostě jedna skvělá hra za druhou.

Akce na zbylé dva díly GTA

Před několika dny jsme vás informovali o první akci, kde byly v hlavní roli tři díly GTA. Ti, kteří mají rádi spíše Vice City, nebo Liberty City Stories, ale nemusí smutnit. Rockstar Games dal obě hry do slev. Každou seženete za zhruba 56 Kč a stejně jako u předchozích Android portů, i tyhle mají vylepšenou audiovizuální stránku.

Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: Vice City

Vice City je akční jízda vystřižená jak z amerických filmů z 80. let minulého století a jak už je v Grand Theft Auto zvykem, budete se postupně probojovávat ze dna až na úplný vrchol pyramidy zločinu. Oproti tomu Liberty Cities je od začátku dělaná na přenosná zařízení, vyšla totiž jako první na PSP, což opět přináší výhody lepšího ovládání, než u svých bratranců z PC a velkých konzolí.

GTA: Liberty City Stories
GTA: Liberty City Stories

Lara Croft GO za cenu piva

Společnost Square Enix se svou sérií GO jasně ukazuje světu, jak by se hry na mobily dělat. Nejprve to byl Hitman GO, který je mimochodem také ve slevě. Pak to byla právě Lara Croft GO a před několika týdny vyšel i Deus Ex GO.  Všechny hry spojuje podobný styl ovládání a stylizace. Zpátky ale k Laře.

Lara Croft GO – Launch Trailer

Lara Croft GO - Launch Trailer

Minulý rok získávala po právu mnoho prvních míst za nejlepší mobilní hru. Jedná se o tahovou logickou hru, kdy v roli Lary musíte zdolat ruiny pradávných civilizací. Celkem je dostupných 6 kapitol, ve kterých je dohromady 101 úrovní. Hra stojí krásných 25 Kč, což je téměř nic vzhledem k tomu, kolik zábavy dostanete.

Lara Croft GO
Lara Croft GO

Max Payne Mobile: Bullet Time na cesty

Legendární hra, která jako první používala zpomalený čas ve velkém, akce je tam také požehnaně. O port na Android se postaralo stejné studio jako o všechny GTA hry, takže kvalita je v tomto směru zaručena. Ve hře budete hrát za tajného policistu, který je na útěku a musí se bránit jak před svými bývalými kolegy, tak i mafiány. Hra vyjde v Google Play na 28 Kč.

Max Payne Mobile
Max Payne Mobile

Příběhy z války, na které se zapomíná

This War of Mine android smartphone launch trailer

This War of Mine android smartphone launch trailer

I když je atmosféra výše zmíněného Maxe Payna temná, na tu v This War of Mine nemá ani zdaleka. Oproti hrám se liší v tom, že ve válce nehrajete za vojáka, ale za civilisty, kteří musí bojovat o život. Zaslouženě hra získala mnoho ocenění. Svým ovládáním se velmi hodí na displeje mobilních telefonů nebo tabletů. Za 94,99 Kč dostanete syrový a drsný zážitek v rozbombardovaných budovách.

This War of Mine
This War of Mine

Fotbalovým manažerem na mobilu

Football Manager patří na PC k těm nejlepším manažerům vůbec. Dočkal se i mobilní verze, která se snaží jít ve šlépějích svého velkého bratra a daří se to velmi dobře. I když samozřejmě není tak propracovaná, pořád se s tím na poměry přenosných zařízení dá hodně hodně pohrát. Vžít se do role José Mourinha můžete za 89,99 Kč.

Football Manager Mobile 2016
Football Manager Mobile 2016

Mělo by jít více vývojářů stejnou cestou jako Square Enix se sérií GO?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)