Výdrž hodinek Pixel Watch už není tajemstvím. Odhalila ji aplikace Fitbit

Google Pixel Watch

Na konferenci Google I/O, která se konala letos v květnu firma konečně poodhalila očekávané hodinky Google Pixel Watch. Z prezentace a úniků už teď víme poměrně dost informací, ačkoliv jedna z nich nám zůstala dosud nezodpovězená a to sice výdrž baterie.

Web 9to5google odhalil v nejnovější verzi aplikace Fitbit, která bude v Pixel Watch integrovaná kód, který nám odhaluje jejich přibližnou výdrž. Aplikace totiž bude posílat připomenutí o tom, že pokud chcete sledovat spánek, budete je muset dobít alespoň na 30 %. V podstatě se tedy potvrzuje více jak dva měsíce stará spekulace o tom, že hodinky vydrží na jedno nabití jeden celý den. Ještě před několika měsíci byl tento údaj u Wear OS zařízení naprostým standardem, avšak výrobcům jako je třeba Samsung se podařilo výdrž zlepšit na několik dní.

Google Pixel Watch: Everything We Know

Google Pixel Watch: Everything We Know

Fitbit
Fitbit

Google, který se rozhodl v hodinkách použít mimochodem i starší čipset tedy bude mít co dělat, aby dokázal soupeřit s ostatními výrobci. Je sice pravda, že jde o vůbec první hodinky americké firmy, na druhou stranu je má ve vývoji několik let.

Jak se těšíte na hodinky Google Pixel Watch?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)