Video: Chcete vidět střeva hodinek Google Pixel Watch?

Google Pixel Watch rozbor video teardown

Jak vypadají chytré hodinky zevnitř? Pokud jste si někdy položili tuto otázku a za každou cenu chtěli odpověď, tak jste pravděpodobně buď rozebrali ty vaše (a snad zase úspěšně složili, pokud nemělo jít o nevratný experiment), nebo jste si například na YouTube našli video od někoho, kdo už to udělal. Přesně tento obsah nyní nabídla firma iFixit, která se pustila do ukázkového rozboru nových Pixel Watch od Google.

Pixel Watch Teardown: Google’s 1st Gen Answer to the Apple Watch

Pixel Watch Teardown: Google’s 1st Gen Answer to the Apple Watch

Ačkoli by se mohlo zdát, že u konstrukce chytrých hodinek není úplně čím překvapit, video zmiňuje několik zajímavostí. Kromě kapacitně dost podprůměrné 294mAh baterie je řeč třeba o mřížce reproduktoru, která na vnitřní straně nedisponuje žádnou další ochranou a spoléhá se na neprodyšnost samotného reproduktoru.

Dalším zajímavým zjištěním je, že snímače srdečního tepu nejsou připevněny k zadní vnější desce a místo toho jsou připájeny přímo k základní desce. Díky tomu bude v případě potřeby snazší výměna zadní části. Nepříjemnou výzvou pro opraváře naopak budou korunka či tlačítko, které patří k částem bez možnosti snadného odejmutí a výměny.

Jaké zařízení jste sami doma rozebrali?

Zdroj: XDA

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)