Vybírejte rozumně! Řemínky k Pixel Watch budou pekelně drahé

Google Pixel Watch

Už zítra skončí dlouhá sága úniků okolo hodinek Google Pixel Watch. Nastane totiž den, na který spousta fanoušků systému Wear OS čekala a Google je konečně oficiálně odhalí. Ještě předtím ale unikla informace o cenách řemínků, které podle všeho překonají i Apple.

Na e-shopu Amazon UK se totiž objevily ceny všech náramků. Americká firma bude k hodinkám prodávat dva typy řemínků – Active a Woven. Jeden bude klasický silikonový a druhý pak z recyklovaného polyesteru. Za první zmíněnou variantu bychom měli zaplatit 50 liber, což vychází asi na 1 400 korun. Pokud byste měli zájem o provlékací řemínek, připlatíte si dalších 10 liber a tak vás vyjde na téměř 1 700 korun.

Google Pixel Watch řemínky

To rozhodně nejsou malé částky a tak pokud budete nad Pixel Watch uvažovat, dobře si vyberte, kterou variantu si koupíte. Pokud totiž po vybalení zjistíte, že se vám barva/typ řemínku nelíbí, může se vám nákup pěkně prodražit.

Který řemínek byste si vybrali?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)