Přehledně: Kolik zaplatíme v Evropě za Pixel Watch?

Google Pixel Watch cena evropa

O hodinkách Google Pixel Watch jsme vás v minulosti informovali hned několikrát. Před několika dny se na internet dostala cena pro USA a nyní populární leaker přišel také s evropskými cenovkami.

Podle něj budou očekávané Wear OS hodinky konkurovat ostatním gigantům jako je Apple či Samsung. Tedy minimálně co se týče ceny. Ve Velké Británii bychom měli za novinku zaplatit 339 liber. V ostatních evropských zemích bude ale cena o něco vyšší. Základní verze s Wi-Fi má vycházet na 379 eur, což je asi 9 300 korun. Pokud byste měli zájem o LTE, připlatíte za něj asi tisícovku.

The Design of Google Pixel Watch

The Design of Google Pixel Watch

Co se týče hardwaru, můžeme počítat s kulatým OLED displejem, čipem Exynos 9110 od Samsungu či 300mAh baterií. Pokud se o hodinkách chcete dozvědět více informací, rozhodně nezapomeňte ve čtvrtek, 6. října sledovat náš web. Právě v tento den se nám hodinky konečně oficiálně ukážou.

Jak se těšíte na hodinky od Googlu?

Zdroj: Twitter

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)