Kdy se konečně dočkáme Google Pixel Watch? Internetem koluje nové datum

Google pixel watch

O chytrých hodinkách Google Pixel Watch jsme toho slyšeli v minulosti požehnaně. V původních plánech Googlu bylo, že se představí již na listopadové konferenci vedle řady Google Pixel 6, ovšem to se jak jistě víte nakonec nepovedlo.

Google Pixel Watch mají datum představení

Podle jednoho z nejznámějších leakerů, Jona Prossera si však americká firma připravila nový termín – 26. května. To by přímo korespondovalo s jarní konferencí Google I/O. Rendery připravovaných hodinek už kolují internetem několik měsíců, ovšem Google se k nim doposud nijak nevyjádřil. Google Pixel Watch se kódově označují jako “rohan” a bude se samozřejmě jednat o vlajkový produkt, který bude konkurovat těm nejlepším hodinkám na trhu jako jsou Apple Watch či Samsung Galaxy Watch. Tomu bude samozřejmě odpovídat i cena.

Google Pixel Watch

V hodinkách má tikat vlastní čipset, který si Google nechal na zakázku vyrobit od Samsungu (stejně jako Tensor v Pixelech 6). Počítáme tedy s maximální plynulostí i slušnou výdrží baterie. Dokonce už uniklo několik ciferníků, které odpovídají designovému jazyku Material You.

Jak se na Google Pixel Watch těšíte?

Zdroj: gizmochina, Jon Prosser

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)