Nové video o Pixel Watch odhaluje parádní ciferníky i vzhled

Google Pixel Watch

Google nám postupně odhaluje produkty, které už za dva týdny odhalí na své tradiční konferenci. V posledním videu “The Design of Google Pixel Watch” nám kromě vzhledu ukazuje také další ciferníky, které si budeme moci na hodinkách vychutnat.

V necelou minutu trvajícím videu si můžeme všimnout neobvyklé tloušťky, ale také také několika nových ciferníků. Celkem by jich mělo být na výběr sedm, přičemž jeden z nich bude jednoduchý analogový, který nám Google na renderech ukazuje už několik měsíců. Pokud by vám minimalismus nevyhovoval, můžete zvolit podobný styl, ale s číslicemi. I v analogových stylech budou k dispozici základní komplikace jako je datum, srdeční tep či počasí.

Nejste-li fanoušky analogových ciferníků, potěší vás jednoduchý digitální ciferník zobrazující čas ve dvou řádcích, nebo menší hodiny se třemi komplikacemi. Je jasné, že Google nebude v tomto ohledu konkurovat ostatním výrobcům chytrých hodinek, kteří nabízejí desítky, mnohdy i stovky různých ciferníků. Ze sedmi by si ale měl vybrat každý a jejich design má korespondovat s celkovým vzhledem hodinek.

The Design of Google Pixel Watch

The Design of Google Pixel Watch

Co říkáte na ciferníky Google Pixel Watch?

Zdroj: 9to5google

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)