Uniká krabička hodinek Google Pixel Watch. Co nám napověděla?

balení hodinek Google Pixel Watch

S informacemi ohledně Google Pixel Watch se v posledních týdnech doslova roztrhl pytel. A není se čemu divit. Vždyť k jejich oficiálnímu představení konečně dojde 6. října. Design poodhalil spolu s některými funkcemi a ciferníky samotný Google a nyní se můžeme mrknout na to, jak bude vypadat krabička.

Na rozdíl od Applu či Samsungu nebude balení dlouhé a úzké, ale půjde o klasickou krychli, kterou používají výrobci jako třeba Xiaomi či Mobvoi. Můžeme na ní spatřit logo Googlu, nápis Google Pixel Watch, render hodinek a také nápis Fitbit v pravém dolním rohu, což jen dokazuje úzké spojení s firmou, kterou Google už pár let vlastní.

Google Pixel Watch krabička

V balení se kromě hodinek prý nachází také magnetická nabíječka s USB-C koncovkou a brožurky. S náhradními řemínky tedy raději nepočítejme. Pokud se na ně těšíte stejně jako my, nezapomeňte příští čtvrtek ve večerních hodinách sledovat náš web.

Vyzkoušíte Pixel Watch, nebo máte zálusk na jiné hodinky?

Zdroj: Reddit

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)