Google Pixel Tablet se začíná interně testovat. Unikají další specifikace

Google Pixel Tablet

Na květnové konferenci Google I/O nám Google trochu nečekaně mimo Pixely poodhalil také tablet. Ten se má dostat na pulty obchodů příští rok a dá se očekávat, že o něm bude firma hovořit i na říjnové akci v rámci představení řady Pixel 7 a hodinek Pixel Watch. Nyní nám ale konečně unikají také hardwarové specifikace, nebo alespoň část z nich.

Pixel Tablet se v tuto chvíli testuje a některé kusy byly odeslány do Indie. Někomu se tedy zřejmě povedlo se k tabletu dostat. Zdroj, který si nepřeje být jmenován tvrdí, že tablet dostane 10,95palcový displej, který bude podporovat stylus. Na něm Google mimochodem rovněž pracuje. Nebude chybět ani Wi-Fi 6 a na výběr dostaneme z variant 128 a 256 GB.

Google Offers Glimpse of New Pixel Tablet

Google Offers Glimpse of New Pixel Tablet

Zároveň má jít o vůbec první zařízení, které poběží na 64bitové verzi Androidu 13. Těšit se můžeme také na dvojici fotoaparátů (jeden přední, druhý na zadní straně), přičemž jedním z nich má být dobře známý 12,2Mpx senzor ze starších Pixelů. Počítat můžeme také s GPS a samozřejmě čipem Google Tensor první generace, který tiká v řadě Pixel 6 a Pixelu 6a.

Popřemýšlíte nad koupí tabletu od Googlu?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)