Google chystá předplatné Pixel Pass pro Evropu: telefon a oblíbené služby v jednom

Google Pixel 6

Spolu s telefony Google Pixel 6 a Google Pixel 6 Pro došlo také na představení služby Google Pixel Pass. Ta nás ale nemusela příliš zajímat, jelikož v Evropě není dostupná. To se ale podle posledních informací brzy změní a služba se podívá i na starý kontinent. O co tedy přesně jde?

Google Pixel Pass se má ukázat v Evropě

Redaktoři z LetsGoDigital si všimli, že si nechal Google na EUIPO (Úřad Evropské unie pro duševní vlastnictví) zaregistrovat název Pixel Pass, což naznačuje příchod této služby k nám. Zatím však nevíme, zda bude možné si nechat službu objednat do Čech například z Německa. Pokud o ní slyšíte poprvé, zřejmě vás zajímá, co vlastně nabízí.

V současné době se dají v USA pořídit dva plány Pixel Passu. Ten první nabízí za 45 dolarů měsíčně (asi 960 Kč) služby YouTube Premium, YouTube Music Premium, Google Play Pass, 200 GB úložiště na Google One a telefon Google Pixel 6. Pokud byste měli zájem o verzi Google Pixel 6 Pro, připlatíte si za ní 10 dolarů a tak vás vyjde asi na 1 200 Kč měsíčně. S tímto předplatným navíc máte nárok na obměnu telefonu za nejnovější každé dva roky.

YouTube
YouTube
Google One
Google One

Jestliže tedy služeb využijete, za samotný Pixel 6 zaplatíte asi 560 Kč každý měsíc. YouTube Premium u nás vychází na 179 Kč/měsíc, Google Play Pass na 139 Kč/měsíc a 200 GB na Google One 79 Kč/měsíc. Balíček tedy nevypadá úplně zle, otázkou však je, jakou nasadí Google v Evropě cenu.

Využili byste služby Pixel Pass?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)